حمیداوی: مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو خبر کنار گذاشته شدن این تیم از فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کرد....

مالک باشگاه پدیده مشهد گفت: فدراسیون به باشگاه‌ها توصیه کرده بازیکن و مربی خارجی نگیرند اما سرخابی‌ها مربی خارجی دارند!

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی در مورد اینکه تیم پدیده که از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته نشده است، گفت: نه تیم ما چنین شرایطی ندارد.
وی در مورد اینکه چرا گل‌محمدی سرمربی تیم امید نشد، گفت: ۷۲ ساعت قبل از اینکه قبل از اینکه او سرمربی امید شود قرارداد با او امضا کردیم و آقای تاج با مدیرعامل باشگاه ما صحبت کرد در نهایت این مسئله منتفی شد.
وی در رابطه با مشکلات مالی پدیده گفت: اگر بگویم مشکل نداریم درست نیست اما به لطف خدا مشکلات‌مان کم است تمام مسئولان استان وبه ویژه شهردار محترم مشهد در کنار ما هستند و از تیم حمایت می‌کنند. شهردار مشهد به ما قول داده یک زمین برای ساخت کمپ در اختیار ما بگذارد و به طور بلندمدت آن را بازپرداخت کنیم.
مالک باشگاه پدیده مشهد در مورد اینکه تیم پدیده اردوی خارجی خواهد داشت یا نه، گفت: فدراسیون فوتبال در مورد برگزار نکردن اردوی خارجی نامه‌ای به ما نزده است و فقط تماس تلفنی بوده است. نمی‌دانیم این مسئله توصیه است یا دستورالعمل. اگر قانون است امیدوارم همه آن را اجرا کنند. اما می‌گویند مربی و بازیکن خارجی نگیرید اما چگونه است که سرخابی‌ها به دنبال مربی خارجی هستند. اگر مسئله جذب بازیکن خارجی هم حل شود تیم ما به دنبال جذب سه بازیکن خارجی است.
حمیداوی در مورد لیست ورود و خروج تیم پدیده گفت: ۷۰ درصد شاکله تیم را حفظ می کنیم بازیکنانی مثل قاسمی‌نژاد، صادقی و.. را حذف می‌کنیم فهرست ما فردا به طول کامل مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط:
تاج: ریسک انتخاب مجیدی بالا است

تگ ها


پدیده شهرخودرو شهر خودرو نقل و انتقالات پدیده پدیده نقل و انتقالات تابستانی نقل و انتقالات سهمیه آسیایی شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال