حمیده عباسعلی: مسابقات پاریس برای من خوش یمن نیست

نایب قهرمان جهان پس از ناکامی در کسب مدال در کاراته وان پاریس گفت: ورزشکار همیشه روی نوار پیروزی قرار ندارد و ورزش با برد و باخت همراه است ......

نایب قهرمان جهان پس از ناکامی در کسب مدال در کاراته وان پاریس گفت: ورزشکار همیشه روی نوار پیروزی قرار ندارد و ورزش با برد و باخت همراه است.
حمیده عباسعلی ، پس از رقابت‌های کاراته وان پاریس اظهار کرد: کاراته وان پاریس رقابت های بسیار خوبی بود و ۶۴ کاراته کای مطرح دنیا در آن حضور داشتند، همین باعث شده بود تا سطح کیفی خوبی داشته باشد. پس از المپیکی شدن کاراته کشورها سرمایه گذاری خود را آغاز کرده‌اند و این را می توان از مسابقات پاریس متوجه شد.
عباسعلی در ادامه بیان کرد: نمی‌دانم شاید مسابقات پاریس برای من خوش یمن نیست همانگونه که سال گذشته نیز نتوانستم در این رقابت‌ها مقامی کسب کننم، امسال نیز همین اتفاق برای من رخ داد. از نظر آمادگی جسمانی در شرایط خوبی قرار داشتم اما از نظر ذهنی خیر.
دارنده مدال جهانی کاراته بانوان در ادامه خاطرنشان کرد: ورزشکار در فراز و نشیب است و همیشه بر روی نوار پیروزی قرار ندارد، گاهی نیز اتفاقات اینچنینی رخ می دهد و ورزش با برد و باخت همراه است، باید از این باخت ها برای پیروزی های بعد استفاده کرد.
او ادامه داد: در حال حاضر باید در رقابت‌های کاراته وان بسیاری شرکت کنیم و رنکینگ لازم را کسب کنیم چراکه از کاراته وان ترکیه به بعد تنها کسانی می توانند در کاراته وان ها حضور داشته باشند که رنکینگ زیر ۵۰ داشته باشند و از آن پس نیز باید امتیازات لازم را برای کسب سهمیه المپیک کنیم تا بتوانیم در المپیک ۲۰۲۰ حضور داشته باشیم.

تگ ها


اخبار روز المپیک