حمید استیلی: تیم ملی امید یک هفته مانده به مسابقات تکمیل شد

حمید استیلی مدیر تیم ملی امید در مورد شرایط اردوی ملی‌پوشان صحبت کرد...

حمید استیلی مدیر تیم ملی امید در مورد شرایط اردوی ملی‌پوشان صحبت کرد

حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان از بازی مقابل ترکمنستان به عنوان سخت دیدار این تیم در مرحله انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو یاد کرد.

به گزارش مدال‌، حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال امید کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:

امروز تیم ما تکمیل شد. ما یک هفته مانده به مسابقات تکمیل شدیم. فردا یک بازی دوستانه هم با سوریه پشت درهای بسته برگزار می‌کنیم. روابط بین‌المللی فدارسیون فوتبال تلاش کرد که این بازی برگزار شد. سوریه یک تیم محکم است که ما احتیاج داشتیم با آن بازی کنیم.

وی در ادامه افزود:

ما چند بازیکن آسیب‌دیده داریم که مصدومیت آنها به تیم‌مان ضربه زده است. صیادمنش، آذری، سلطانی‌مهر و دلفی که خارج از کشور است. صحبتی هم که با پزشک دلفی داشتیم، گفت وضعیت او بهتر شده است. ما چهار بازیکن‌مان را هم به خاطر برگزاری فشرده لیگ از دست دادیم. اگر بازیکنان ما سه هفته زودتر جمع می‌شدند از نظر تاکتیکی قطعاً بهتر می‌شدیم.

«شما قبلاً گفته بودید که مسابقات لیگ برتر تعطیل شود و با برگزاری بازی‌ها، مصدومیت‌هایی هم برای بازیکنان به وجود آمده است.»، استیلی در واکنش به طرح این موضوع خاطر نشان کرد:

باشگاه‌ها هم مقصر نیستند، چون به بازیکنان‌شان احتیاج دارند و بازیکنان هم برای آنها بازی می‌کنند. مهمترین مسئله این بود که یک هماهنگی انجام می‌شد که بازی‌ها برگزار نشود. کادرفنی و بازیکنان ما الان باید در این یک هفته‌ای که تا مسابقات زمان داریم با دل و جان کار کنند، البته هواداران هم نقش مهمی دارند. سعی می‌کنیم با وزیر ورزش صحبت کنیم که بازی‌ها را رایگان کنیم. از مدیران مجموعه ورزشی آزادی هم تشکر می‌کنیم که موافقت کردند بازی‌های ما در  این ورزشگاه برگزار شود.

مدیر تیم فوتبال امید درباره تمرین امروز شاگردان کرانچار در زمین شماره دو کمپ عنوان کرد:

این زمین قرار بود فروردین ماه افتتاح شود، اما ما از آقای تاج خواهش کردیم که یک هفته زودتر این زمین را در اختیار ما بگذارد، چون احتیاج داشتیم که در زمین بهتری بازی کنیم.

استیلی درباره مصدومیت چهار بازیکن تیم امید تصریح کرد:

ما پیش‌بینی مصدومیت‌ را می‌کردیم. در تمرینات هم ممکن است که بازیکن آسیب ببیند، ولی در مسابقات احتمال آسیب‌دیدگی‌ها بیشتر است. در بازی‌های رسمی به ویژه در لیگ فشار مسابقات بالاست و از بازیکنان جوان توقع بیشتری است و آنها هم می‌خواهند خودشان را بیشتر نشان دهند. من بارها به آقای فتاحی هم گفتم که احتمال آسیب‌دیدگی هست و این احتمالات هم باعث شد که بازیکنان ما هم مصدوم شوند.

وی در پایان گفت:

از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم که ما را در این مدت کمک کردند. امیدوارم که در این چند روز باقیمانده تا مسابقات با روحیه دادن به بازیکنان سبب‌ساز صعود به عنوان سرگروه در آسیا باشند، چون هیچ تیم آسانی در آسیا نداریم. به عقیده من سخت‌ترین بازی ما بازی با ترکمنستان است. ترکمنستان در جام ملت‌ها هم نشان داد که چه تیم خوبی است. بازی اول‌مان با آنها حتی از بازی با عراق هم سخت‌تر است. امیدواریم با حمایت هواداران و رسانه‌ها از این مسابقات سربلند بیرون بیاییم.