حواشی اولین نشست خبری دراگان اسکوچیچ

از دقایقی دیگر نشست خبری سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران در کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دراگان اسکوچیچ از دقایقی دیگر اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی تیم ملی ایران را برگزار خواهد کرد. 

با حواشی این نشست و اتفاقات حول آن، همراه ما، باشید.

*اسکوچیچ به خبرنگاران اطمینان داد که می تواند حواشی تیم ملی را جمع کند و گفت در این مورد به خودش اطمینان دارد.

*برخلاف بعضی مربیان قبلی تیم ملی اسکوچیچ از امکانات کمپ تیم ملی تعریف کرد و گفت وقتی امکانات این کمپ را دیدم متعجب شدم.

* اسکوچیچ از در صحبت های خود در نشست خبری صحبت از تعصب به کشور ایران کرد: «ایران کشور ما است چون من هم الان جزئی از شما هستم و افتخارش برای همه ما خواهد بود.» صحبت های سرمربی تیم ملی برای خبرنگاران حاضر در نشست مطبوعاتی هم جالب بود و با واکنش مثبت آنها همراه شد.

* اسکوچیچ مشکل بیماری قبلی اش را تکذیب کرد و گفت: «یک بیماری آلرژی داشتم که در آبادان جدی شده بود.» او همچنین گفت که در زمان ترک آبادان پیشنهادی از تیم ملی نداشته است.

* سوال در باره آینده وحید هاشمیان در تیم ملی یکی از پرسش های مهم خبرنگاران بود که اسکوچیچ بدون اینکه با تاکید به اینکه از دانش دستیاران قبلی استفاده می کند، انتخاب دستیارانش را به چند روز آینده موکول کرد.

* دقیقا ۱۴ دقیقه پس از اغاز مراسم، یعنی از ساعت ۱۴:۱۴ پرسش ها از سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران، دراگان اسکوچیچ آغاز شد.

* پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان و حضور همه اصحاب رسانه، پرسش و پاسخ از سرمربی جدید تیم ملی آغاز شد. 

* سرمربی تیم ملی هم دقایقی قبل از آغاز مراسم پا به سالن محل برگزاری رسید. او پیش از ورود به سالن روبروی عکاسان و فیلمبرداران ایستاد و سپس به سالن اصلی رفت.

* مسئولان روابط عمومی و رسانه ای فدراسیون فوتبال زودتر از مقامات دیگر پا به سالن محل برگزاری مصاحبه رساندند و به رتق و فتق امور پرداختند.

* پس از وضعیت جوی نامساعد در روزهای اخیر، امروز هوای تهران کاملا مساعد است و خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران شبکه های مختلف تلویزیونی، رادیویی و رسانه های مختلف خود را به مرکز ملی فوتبال رساندند تا در سالن اجتماعات این مرکز روبروی مرد کروات این روزهای فوتبال ایران بنشینند.


 

* دقیقا ۸ سال و ۱۰ پس از مراسم معارفه کارلوس کی روش و ۹ ماه پس از معرفه مارک ویلموتس، امروز جدیدترین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در کمپ تیم های ملی معرفی خواهد شد.


 

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ: نتایج تلخ تیم ملی را فراموش کنید

شکایت نفت آبادان از اسکوچیچ به فیفا

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ نشست خبری دراگان اسکوچیچ دراگان اسکوچیچ فوتبال