حواشی بازی استقلال از خود بازی سنگین‌تر بود

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه ۵۰ درصد راه باقیمانده این باشگاه در ۸ بازی باقیمانده لیگ برتر خلاصه می‌شود، گفت: «لوسیانو پریرا» باید الگوی بازیکنان جوان ما باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان شب گذشته در هفته بیست و دوم لیگ برتر موفق شد با نتیجه ۲ بر یک ماشین سازی را شکست بدهد و به رده سوم جدول رده بندی لیگ صعود کند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد درباره این پیروزی گفت: کم کم داریم ثمره زحمات تقریباً یک ساله خود را می گیریم. نشان دادیم که با کار گروهی و تلاش و هدف گذاری مناسب جلو آمده ایم. نیمی از راه سخت را طی کرده ایم ولی برای ما ۵۰ درصد دیگر این راه در هشت بازی باقیمانده خلاصه می شود. باید از حمایت های کارخانه فولاد، مدیران باشگاه و همچنین رسانه ها بخصوص رسانه های خوزستان تشکر کنم.

آذری ادامه داد: هفته گذشته بازی فوق العاده سنگینی با استقلال داشتیم که حواشی آن از خود بازی هم سنگین تر بود. در بُعد رسانه ای تلاش کردیم از حقمان دفاع کنیم تا تیم درون زمین کار خودش را انجام بدهد. از تک تک بازیکنان تشکر می کنم. البته هوای اهواز روز به روز گرمتر می شود. کرونا هم هر لحظه حلقه را تنگ تر می کند. رعایت پروتکل ها با هزینه هایی که دارد سخت است ولی امیدواریم بازیکنان ما در چند بازی باقیمانده به این ویروس مبتلا نشوند.

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره بازی شب گذشته هم خاطرنشان کرد: ماشین سازی ابتدای کار خوب ظاهر شد و ما روی یک غفلت گل خوردیم. باید فکری به حال این موضوع کنیم. خوشبختانه بعد از گل و با برنامه های جواد نکونام نبض بازی را در دست گرفتیم و بازیکنانمان فوق العاده عمل کردند.

آذری با اشاره به اخراج شهاب گردان دروازه بان فولاد به خاطر تلف کردن وقت مسابقه تصریح کرد: گردان در صحنه دریافت کارت زرد دوم بی تجربگی کرد و تصمیم آقای مهدوی داور مسابقه صد درصد درست بود. از داور تشکر می کنم که قاطعانه تصمیم گرفت. گردان این فصل جزو بهترین بازیکنان فولاد بوده است ولی این کار وی باعث شد ۱۰ دقیقه به شدت استرس داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش، با تمجید از لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد ادامه داد: پریرا ۹۵ دقیقه تلاش کرد، گل زد و پایه گذار یک گل هم شد. ببینید او چقدر شهامت داشت که بعد از اخراج گردان درون دروازه ایستاد. او باید برای بازیکنان جوان فولاد الگو باشد. البته تمام بازیکنان ما فوق العاده عمل کردند و امیدوارم در هشت بازی آینده هم همینطور باشند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در خصوص ابتلای فرزاد جعفری بازیکن این تیم به کرونا، گفت: امیدوارم مسئله خاصی نباشد. تمام باشگاه ها باید با صداقت تست کرونا بدهند و اگر مشکلی وجود دارند، اعلام کنند وگرنه تعداد زیادی از بازیکنان و مربیان به کرونا مبتلا می شوند. الان سخت گیری ها کمتر شده و خیلی ها پروتکل ها را رعایت نمی کنند. شدیدترین خطر هم ساده انگاری کرونا است.

آذری در پاسخ به این سئوال که آیا پول دو بازیکن برزیلی و طلبکار فولاد پرداخت شد؟ اظهار کرد: قصد داشتیم از طریق شرکت فولاد پول این بازیکنان را بدهیم که عملی نشد. در حال تغییر کانال انتقال این پول هستیم؛ همان کانالی که پول پاتوسی را پرداخت کردیم.

مدیرعامل فولاد در پایان درباره عدم بازگشت آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی به ایران هم گفت: دو، سه بار برای پاتوسی بلیت پرواز گرفتیم ولی پروازها از طرف هواپیمایی کنسل شد. همچنان پیگیر بازگشت این بازیکن هستیم.

بیشتر بخوانید:

جواد نکونام: ما هم یک بازیکن کرونایی داریم

نکونام طلسم ماشین سازی را شکست

 

 

تگ ها


آیاندا پاتوسی سعید آذری تیم فوتبال فولاد خوزستان ماشین سازی تبریز فوتبال ایران فولاد خوزستان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال