حواشی بازی پرسپولیس - سایپا

دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا در جام شهدا از ساعت 20 در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد....

پرسپولیس و سایپا از ساعت 20 مقابل هم به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس و سایپا در دیداری از جام شهدا از ساعت 20 در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل هم به میدان خواهند رفت. حواشی این بازی به شرح زیر است:

* دقایقی پیش اعلام شد در ورزشگاه برای دیدار پرسپولیس و سایپا بلیت فروشی انجام می‌شود. پیش از این حضور تماشاگران در این بازی ممنوع اعلام شده بود.
* یگان ویژه برای کنترل امنیت بازی در ورزشگاه مستقر شد.
* دقایقی قبل تیم سایپا وارد ورزشگاه شهر قدس شد.
* هواداران پرسپولیس پیش از آغاز بازی دقایق پرتنشی را پشت درهای ورزشگاه پشت سر گذاشتند.

* حدود 500 هوادار برای استقبال از دیدار پرسپولیس - سایپا که از ساعت 20 آغاز می‌شود، مقابل درهای ورزشگاه حضور دارند.​
* طرفداران پرسپولیس هنگام ورود اتوبوس این تیم به ورزشگاه، دور اتوبوس تجمع کردند و به تشویق بازیکنان این تیم پرداختند. هواداران که مانع حرکت اتوبوس بودند، سبب توقف آن شدند. تا اینکه محمد انصاری به میان هواداران آمد و از آنها خواست اجازه دهند که راه را باز کنند.
* گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به علت  تمرین نفرات اصلی در ورزشگاه شهید کاظمی با یک ساعت تاخیر در ورزشگاه شهدای شهر قدس حاضر شد.
* هواداران تیم پرسپولیس در بیرون از ورزشگاه علیه مدیرعامل باشگاه ایرج عرب شعار سر دادند و خواستار استعفای او از مدیرعاملی پرسپولیس شدند.
* مهدی ترابی هافبک تیم پرسپولیس و سابق سایپا دقایقی در رختکن تیم سایپا حاضر شد و با هم تیمی‌های خود احوال پرسی کرد.
* پس از صادر شدن مجوز ورود هواداران پرسپولیس به ورزشگاه، حدود سه هزار پرسپولیسی در استادیوم حضور دارند که بیرانوند، کالدرون و محمد انصاری را تشویق کردند.
* کالدرون آرژانتینی کنار خط با جنب و جوش خاصی بازی را دنبال می‌کند و مدام با بازیکنان خود صحبت و نکات تاکتیکی را به آنها گوشزد می‌کند.
* پس از گل اول بازی توسط محمدرضا سلیمانی، بازیکنان تیم پرسپولیس اعتقاد به آفساید داشتند که علیرضا بیرانوند با عصبانیت شدید به سمت کمک داور بازی رفت و به او اعتراض کرد.
* دو دختر هوادار پرسپولیس که به صورت مخفیانه وارد ورزشگاه شده بودند با شناسایی مأموران انتظامی دستگیر شدند.
*  هواداران پرسپولیس باز هم علیه مدیرعامل باشگاه موضع گرفتند و علیه ایرج عرب شعار سردادند. در این بین محسن خلیلی هم بی نصیب نماند و هواداران علیه او نیز موضع گرفتند.
* تذکر لیدرها به هواداران برای شعار ندادن علیه ایرج عرب، واکنش تند آنها را به دنبال داشت و بیشتر از قبل علیه مدیرعامل پرسپولیس سردادند.

اخبار مرتبط:
پرسپولیس 0 – 2 سایپا/ گزارش لحظه به لحظه
پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ یاران کالدرون حریف سایپا نشدند
جام شهدا؛ خلاصه بازی پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ ویدیو 

تگ ها


پرسپولیس سایپا پرسپولیس سایپا پرسپولیس سایپا جام شهدا جام شهدا حواشی سایپا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال