حواشی جشن بهترین‌ها ادامه دارد/ از انتقادات بازیکنان تا جوایز عجیب!

با وجود گذشت دو روز از برگزاری جشن برترین های لیگ هفدهم در برج میلاد هنوز هم انتقادات به این مراسم ادامه دارد ......

با وجود گذشت دو روز از برگزاری جشن برترین های لیگ هفدهم در برج میلاد هنوز هم انتقادات به این مراسم ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، با وجود گذشت دو روز از معرفی برترین‌های لیگ هفدهم هنوز هم انتقادات به این جشن ادامه دارد؛ از نحوه برگزاری گرفته تا نفرات انتخابی و حتی جوایز!
بعد از اتمام جشن بود که اعتراضات شروع شد و تقریبا همه ناراضی بودند. سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس معتقد بود که برترین ها توسط کسانی جز کارشناسان انتخاب شده اند و اعتراض‌اش را به وضوح بیان کرد.
سیدحسین حسینی می گفت حتما باید ۲۰۰۰ دقیقه کلین شیت می‌کرده و البته فتاحی هم در پاسخ پی غیرمستقیم گفته بود که اگر این انتخاب پیش از جام جهانی صورت می‌گرفت علیرضا بیرانوند بهترین دروازه بان نمی‌شد.
صحبت‌های فتاحی مهر تاییدی است بر اینکه عملکرد ملی پوشان در جام جهانی بر انتخاب شان به عنوان برترین‌ها تاثیرگذار بوده و البته شایعاتی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه نظر کی‌روش در انتخاب برترین‌ها بی تاثیر نبوده است! در این باره گفته می‌شود رای های واقعی به گونه ای بوده که سیدجلال باید عنوان مرد سال فوتبال ایران را دریافت می کرده اما در نهایت وحید امیری موفق به کسب عنوان بهترین شد.
وحید امیری در این باره می‌گوید: "من قبلا بهترین بازیکن نمی‌شدم اما اعتراض هم نداشتم!"
او که به تازگی از پرسپولیس جدا شده و به ترابوزان ترکیه پیوسته در این باره می‌گوید: "دلم برای هواداران پرسپولیس تنگ می‌شود"
از سویی محسن مسلمان که با ۱۰ پاس در صدر برترین پاسورهای لیگ قرار داشت از کسب عنوان بهترین پاسور لیگ جاماند و این عنوان به سرور جپاروف ازبک رسید. مسلمان و مدیران باشگاه ذوب آهن به عدم انتخاب این بازیکن به شدت معترض بودند.
این اما تمام حواشی مربوط به مراسم برترین‌ها نبود کمااینکه پیرامون جوایز این مراسم هم حرف و حدیث بسیار است.
گفته می‌شود جایزه هرنفر انتخاب شده دو میلیون تومان بوده و این مسئله شامل حال وحید امیری، مرد سال فوتبال ایران هم شده و در پاکت هدیه او ۴ کارت هدیه ۵۰۰ هزارتومانی بوده است و البته پرسپولیسی را که بیشترین سهم‌ها در بین بهترین‌ها داشتند به شدت به این مسئله معترض هستند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال