حواشی دیدار ایران و فلسطین/خوش و بش بازیکنان دو تیم و ممنوعیت فیلمبرداری

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع بازی با کریم انصاری فرد گفت و گو کرد ......
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع بازی با کریم انصاری فرد گفت و گو کرد ...

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع بازی با کریم انصاری فرد گفت و گو کرد.

به گزارش مدال، پیش از شروع دیدار تیم های ایران و فلسطین بازیکنان دو تیم با یکدیگر خوش و بش کردند.

* قبل از آغاز بازی کی روش با کریم انصاری فرد صحبت کرد. سرمربی تیم ملی بیش از 20 دقیقه با مهاجم تیم ملی که امروز به اردو اضافه شده به صحبت پرداخت.

*سعید عزت اللهی و کریم انصاری فرد نیز پیش از شروع بازی با یکدیگر صحبت کردند.

* تصویربرداری و گرفتن عکس توسط افراد متفرقه در مسابقه دو تیم ممنوع است و تنها عکاسان فدراسیون ایران و فلسطین مجوز عکاسی از دیدار دو تیم را دارند.

*علی کریمی، سعید عزت اللهی و کریم انصاری فرد و علی قلی زاده در لیست 18 نفره تیم ملی حضور ندارند. کریمی طی روزهای اخیر با تیم ملی تمرین نکرد و فقط روز گذشته برای دقایقی در بازی آقا وسط ملی پوشان حضور داشت.همچنین انصاری فرد به دلیل اینکه امروز به قطر رسیده و عزت اللهی به دلیل مصدومیت در لیست حضور ندارند. قلی زاده هم فعلا در حال تمرین با کادر پزشکی است.

*پروژکتورهای استادیوم الدحیل پیش از شروع بازی روشن شد تا دو تیم زیر نور گرم کنند.

*پیش از شروع بازی کارلوس کی روش به سمت سرمربی تیم ملی فلسطین رفت و هدیه‌ای را به وی اهدا کرد. کی روش پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را به سرمربی فلسطین داد که با استقبال وی رو به رو شد.

*در ابتدای مسابقه میلاد محمدی از اعلام اوتی که به سود فلسطین گرفته شد تعجب کرد و خطاب به کمک داور گفت:«My Friend»!

*روزبه چشمی که طی یکی دو سال اخیر مرتب در تیم ملی در پست دفاع وسط به میدان رفت امروز توسط کی روش به پست هافبک دفاعی منتقل شده است. منتظری و کنعانی زادگان 2 مدافع وسط ما در این دیدار هستند.

* در 10 دقیقه ابتدایی مسابقه مهدی ترابی فرصت خوبی داشت که ضربه وی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

* در 15 دقیقه ابتدایی بازی فیزیکی دو تیم باعث شد تا داور چند بار بازی را متوقف کند که این موضوع اعتراض کادر فنی و بازیکنان دو تیم را در پی داشت.

*نیمه اول دیدار ایران و فلسطین در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در این نیمه میلاد محمدی در 2 صحنه دچار اشتباه شد که در دومین بار کی روش واکنش جالبی به وی نشان داد. هنگامی که مهدی طارمی در موقعیت خوبی قرار گرفت محمدی پاس خیلی تندی به وی داد که همین موضوع تیم را از یک گل محروم کرد اما کی روش که از این اتفاق ناراحت بود محمدی را صدا کرد و پیشانی‌اش را به پیشانی او چسباند و بعد از صحبت با وی او را به زمین فرستاد. کی روش با این حرکت جالب به محمدی روحیه داد.

*در نیمه اول تیم ملی فوتبال ایران چند موقعیت گل توسط ترابی، طارمی، آزمون و دژاگه از دست داد اما در همان ابتدای نیمه دوم طارمی دروازه فلسطین را باز کرد.

* در دقیقه 56 مسابقه روزبه چشمی تکل خشنی روی پای بازیکن فلسطین زد که داور به وی کارت زرد نشان داد. در این لحظه بیرانوند با صدای بلند گفت بچه‌ها مواظب خودتان باشید!

* در دقیقه 76 ضربه خطرناک مهاجم فلسطین با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه ایران به بیرون رفت. بعد از این ضربه سرمربی فلسطین که تصور می‌کرد توپ گل شده است در کنار زمین حرکات و سروصدای زیادی داشت و از اینکه تیمش گل تساوی را نزده ناراحت بود.

* در دقیقه 83 داور در پشت محوطه جریمه خطایی به سود فلسطین اعلام کرد که کی روش به کمک داور به شدت معترض شد.