تنها تماشاگر زن دیدار تیم‌ ملی و تیم امید چه کسی است؟

تیم‌ملی کشورمان در دیداری دوستانه به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی رفته است، که با هم حواشی این دیدار را مرور می‌کنیم...

به گزارش مدال، تیم‌ملی فوتبال کشورمان در راستای اردوی سه روزه خود امروز (دوشنبه) در دیداری تدارکاتی از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم امید با هدایت فرهاد مجیدی خواهد رفت. این دیدار بدون حضور هواداران و تنها در حضور خبرنگاران انجام خواهد شد.
* اعلام خبر برگزاری بازی پشت درهای بسته در پیش از ظهر امروز باعث شده تعدادی از هواداران مقابل درِ ورودی غربی ورزشگاه تجمع کنند، اما کماکان از حضور آنها در ورزشگاه جلوگیری می‌شود.
* اتوبوس دو تیم یک ساعت‌و‌نیم قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه شد و بازیکنان در رختکن‌ها مسقر شدند.
* مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان قصد دارد برای آنالیز بهتر این بازی و ارزیابی عملکرد شاگردانش، از جایگاه ویژه بازی را تماشا کند و در این بازی روی نیمکت تیم ملی حضور نخواهد داشت.
* با وجود پافشاری وزارت ورزش و فدارسیون فوتبال برای استانداردسازی ورزشگاه‌ها تا قبل از آغاز شروع لیگ برتر، هنوز ورزشگاه آزادی به گیت‌های الکترونیکی و شماره گذاری صندلی‌های تماشاگران مجهز نشده است.
* مقابل ورزشگاه آزادی پرچم ایران، استقلال و پرسپولیس برای فروش روی زمین پهن شده و این در حالی است که این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
* با توجه به عدم پخش مستقیم این دیدار از طریق رسانه ملی خبری از تبلیغات محیطی دور ورزشگاه نبود.
* بازیکنان تیم امید با لباس یکدست سفیدرنگ و بازیکنان تیم ملی بزرگسالان با لباس سرمه‌ای مشغول گرم کردن هستند.
* تنها بانوی حاضر در استادیوم آزادی گزارشگر رادیو ورزش و گوینده صدای جمهوری اسلامی است که البته وی برای ورود به داخل زمین هماهنگی‌هایی را انجام داد.
* اکبر محمدی سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت و مرتضی محصص از تماشاگران این مسابقه هستند که روی سکوها حضور دارند.

اخبار مرتبط:

ترکیب تیم‌ملی برای دیدار با تیم‌امید مشخص شد

ترکیب فرهاد مجیدی برای مصاف با ویلموتس مشخص شد

 

* در حالی که هیچ تماشاگری در ورزشگاه حضور ندارد گوینده ورزشگاه یک بار پیش از ورود تیم‌ها به زمین ضمن خوشامدگویی به خبرنگاران و اعضای دو تیم نام بازیکنان اصلی و حتی ذخیره‌ها را برای حاضران اعلام کرد و یکبار نیز پس از پخش سرود ملی و هنگامی که اعضای تیم‌ها با هم خوش و بش می‌کردند دوباره ترکیب دو تیم و ذخیره‌ها را اعلام کرد.
*رئیس فدراسیون فوتبال پس از ورود به ورزشگاه گفت‌وگوی خودش با خبرنگاران را خیلی زود به پایان رساند و به سمت مارک ویلموتس به سمت جایگاه رفت و با او برخورد گرمی داشت.
* کاردار سفارت بلژیک، محمود شیعی عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ و مدیرعامل پیکان، هدایت الله ممبینی رئیس کمیته داوران و حسین فرکی سرمربی تیم پیکان از جمله این افراد تماشاگر در آزادی هستند.
* ممبینی پس از ورود به جایگاه ویژه به سمت رئیس فدارسیون فوتبال رفت و با او گفت‌وگو جدی را انجام داد. این گفت‌وگو کمی طول کشید و تاج و هدایت الله ممبینی پس از مدتی روی صندلی نشستند و بحث جدی خودشان را به صورت نشسته ادامه دادند.
* اعضای تیم ملی جوانان کشورمان در جایگاه ویژه مشغول تماشای بازی امیدها و بزرگسالان هستند.

تگ ها


تیم ملی ایران تیم فوتبال امید مارک ویلموتس فرهاد مجیدی بازی تدارکاتی لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال