حواشی دیدار سپیدرود – تراکتورسازی

حواشی دیدار دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی را با هم مرور می‌کنیم...

حواشی دیدار دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی را با هم مرور می‌کنیم

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی به مصاف هم رفته‌اند.

به گزارش مدال، درحالی‌که کم‌تر از یک ساعت تا آغاز مسابقه باقی‌مانده، ظرفیت سکوهای تیم میهمان تکمیل‌شده و حدود 1500 تن از هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند.
*با مساعدت شهرداری رشت اتوبوس‌های این سازمان برای انتقال هواداران دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی از میدان انتظام به سمت ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت 14:30 در حال سرویس‌دهی است.
* دیدار دو تیم طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی در هوایی مطبوع و بهاری در دمای 19 درجه سلسیوس بالای صفر برگزار می‌شود.
*استقبال ضعیف هواداران تیم سپیدرود باعث شده است بسیاری از سکوهای ورزشگاه خالی بوده و به همین دلیل ترافیک روانی در اطراف ورزشگاه شاهد هستیم،کمتر از 4000 تن در ورزشگاه حضور داشته و هر لحظه بر تعداد هواداران افزوده می‌شود.
داوران و ناظر مسابقه با حضور در زمین چمن ورزشگاه از محل برگزاری دیدار دو تیم بازدید کردند.
*اتوبوس تیم فوتبال سپیدرود رشت در میان تشویق شدید هواداران این تیم وارد ورزشگاه شد، بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت در میان استقبال هواداران این تیم راهی رختکن شدند.
* اتوبوس تیم فوتبال تراکتورسازی دقایقی پیش در میان استقبال هواداران این تیم وارد ورزشگاه شد، جورج لیکنز سرمربی تراکتورسازی بلافاصله پس از ورود به ورزشگاه، وارد زمین مسابقه شده و از چمن ورزشگاه بازدید به عمل آورد.
* فروش شیپور و پرچم‌های هواداری در اطراف ورزشگاه رونق داشته و هواداران سپیدرود از شیپورهای سرخ‌رنگ استقبال کرده‌اند.
*هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز توسط پنج دستگاه اتوبوس خود را از تبریز به رشت رساندند، تعدادی از هواداران این تیم نیز با ماشین‌های شخصی خود را به ورزشگاه سردار جنگل رشت رسانده‌اند.
* نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در دقایقی از مسابقه به عملکرد داور مسابقه اعتراض داشته و با تذکر داور مسابقه مواجه شد.
* محمد بلبلی بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت با خطای تراکتوری‌ها نقش بر زمین شده و بازیکنان تراکتورسازی بی‌توجه به این مسئله به بازی ادامه دادند، عدم ارائه بازی فیرپلی از سوی تیم تراکتورسازی تبریز با اعتراض شدید بازیکنان، هواداران و کادر فنی سپیدرود رشت مواجه شد.
* جورج لیکنز در چند نوبت از عملکرد بازیکنان تراکتورسازی به‌ویژه گلر این تیم ابراز نارضایتی کرد و اعتراض خود را با حرکت دست‌نشان داد.
* تراکتورسازی تبریز در دقیقه 43 مسابقه در موقعیتی آفساید توسط استوکس به گل دست‌یافت، داور مسابقه پیش از ضربه در سوت خود به نشانه آفساید دمیده و مهاجم تراکتور بدون توجه به سوت داور به بازی ادامه داد، این موضوع با اعتراض شدید علی بهارمست سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت به داور چهارم مسابقه مواجه شد.
* تیم فوتبال سپیدرود رشت در نیمه دوم با تأخیر وارد زمین شد.
* هواداران دو تیم در نیمه دوم در دقایقی از مسابقه علیه یکدیگر شعار داده و با شعارهای منشوری یکدیگر را خطاب قرار دادند.
* مهرداد بایرامی پس‌ از اینکه گل دوم خود را به ثمر رساند برخلاف گل نخست به خوشحالی پرداخته و شادی خود را با هواداران سپیدرود رشت تقسیم کرد.
* هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از گل سوم تیمشان، نادر دست‌نشان را با شعار «نادر امپراطور» مورد تشویق قرار دادند.