حواشی دیدار سپیدرود و پیکان/ قهر رشتی‌ها با تیم‌شان

هواداران سپیدرود در دیدار امروز تیم‌شان برابر پیکان حضور پر رنگی نداشته‌ اند!...

هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت استقبال ضعیفی از دیدار این تیم مقابل پیکان تهران به عمل آورده و کمتر از دو هزار نفر پیش از آغاز مسابقه در ورزشگاه حضور دارند.

به گزارش مدال، در حالی که دقایقی تا آغاز بازی دو تیم سپیدرود رشت و پیکان تهران از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر باقی مانده بود، استقبال ضعیفی از دیدار به عمل آمده و کمتر از دو هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند.

* با مساعدت شهرداری رشت اتوبوس‌های این سازمان برای انتقال هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت از میدان انتظام به سمت ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت 15:30 در حال سرویس‌دهی است.
* دیدار دو تیم با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه برای شادی روح قربانیان سیل کشورمان آغاز شد، دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر به مناسبت «گرامیداشت قربانیان سیل شیراز و همدردی با خانواده های سیل زده سراسر کشور» اختصاص خواهد داشت.
* نادر دست‌نشان و کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود رشت پیش از آغاز دیدار دو تیم به‌سوی حسین فرکی رفته و به آن‌ها خوش‌آمد گفتند.
* دیدار دو تیم طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی در هوایی سرد و ابری برگزار می‌شود.
* داوران و ناظر مسابقه با حضور در زمین چمن ورزشگاه از محل برگزاری دیدار دو تیم بازدید کردند، بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز دقایقی پیش وارد ورزشگاه شدند.
* به دلیل استقبال ضعیف هواداران سپیدرود از دیدار این تیم مقابل پیکان، ترافیک روانی در اطراف ورزشگاه شاهد بوده و هواداران به راحتی خود را به ورزشگاه می رسانند.
* در حالی که کیومرث بیا ت مالک باشگاه سپیدرود رشت پیش از آغاز مسابقه مسوولان برگزاری لیگ را به جلوگیری از نصب تابلوهای تبلیغاتی محیطی در ورزشگاه سردار جنگل تهدید کرده بود، خبری از این ممانعت نبوده و تابلوهای تبلیغاتی در ورزشگاه سردار جنگل رشت نصب شده اند.
* حسین ابراهیمی و امیر منصوریان از تیم فوتبال سپیدرود رشت و محمد قاضی از تیم فوتبال پیکان تهران به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست داده اند.
* هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت با شعار نادر امپراطور سرمربی تیم خود را تشویق کردند.

*تیم فوتبال پیکان تهران در دقیقه چهار مسابقه روی حرکت انفرادی مهاجم خود و خطای میثم تهیدست صاحب یک ضربه پنالتی شد، حجت حق وردی پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه بان سپیدرود به گل تبدیل کرد، این گل به دلیل ورود زودهنگام بازیکنان پیکان مردود اعلام‌شده و داور دستور تکرار ضربه را صادر کرد. حق وردی بار دیگر پشت ضربه پنالتی ایستاد و این بار توپ بازیکن پیکان با برخورد به دیرک عمودی راهی به دروازه نیافت تا دو تیم با تساوی بازی را دنبال کنند.
* دیدار دو تیم به دلیل نور کم و در هوای ابری، زیر نور پروژکتورهای ورزشگاه برگزار می‌شود.
* حسین ابراهیمی به دلیل مصدومیت بازی را ازدست‌داده و در جایگاه ویژه بازی از نزدیک نظاره‌گر مسابقه سپیدرود مقابل پیکان است.
* فرامرز الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان، میرشهاب مؤمنی مالک اسبق باشگاه سپیدرود و کیومرث بیات مالک فعلی باشگاه سپیدرود رشت با حضور در جایگاه ویژه نظاره‌گر مسابقه سپیدرود هستند.
* ورزشگاه سردار جنگل رشت فاقد اینترنت پرسرعت بوده و این موضوع کار خبررسانی را برای رسانه‌های گروهی با مشکل مواجه کرده است.
* حضور عوامل صداوسیما در برابر جایگاه  خبرنگاران باعث شده است خبرنگاران احاطه کامل بر روی زمین مسابقه نداشته باشند، مشکلی که در فصل اخیر در ورزشگاه سردار جنگل وجود داشته و به دلیل جانمایی نامناسب دوربین‌های صداوسیما در ورزشگاه سردار جنگل است.
* حجت حق وردی از تیم فوتبال پیکان تهران در دقیقه 17 مسابقه و محمدسلیمان علیزاده از تیم فوتبال سپیدرود رشت در دقیقه 57 مسابقه از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
* دیدار دو تیم از دقیقه 31 زیر بارش رحمت الهی دنبال شد و هواداران به دلیل بارش باران ایستاده و زیر چترهایشان بازی را نظاره‌گر هستند.

*هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از دریافت گل دوم علیه بازیکنان تیم سرخ‌پوش رشتی شعار سرداده و خواهان بازی درگیرانه از سوی بازیکنان تیم خود شدند.

* هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت یک دقیقه بعد و  پس از گل نخست تیمشان به‌شدت بازیکنان سپیدرود را تشویق کرده و با شعارهایی خواهان پیروزی تیمشان شدند.
* بیش از سه هزار نفر در نیمه دوم بازی را از نزدیک نظاره‌گر بوده و تیم سپیدرود رشت را تشویق می‌کنند.
* حرکت انفرادی محمد بلبلی از سپیدرود با خطای بازیکن پیکان پشت محوطه روبه‌رو شد و درحالی‌که کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود اعتقاد به کارت زرد برای مدافع پیکان داشتند، داور از دادن کارت زرد امتناع کرد.
* شوت سرکش محمد بلبلی با برخورد به دست مدافع پیکان با تصمیم داور مسابقه، یک ضربه پنالتی به سپیدرود رشت تقدیم کرد، پنالتی که با اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی پیکان تهران مواجه شد، غلامی این توپ را به گل تبدیل کرده و شادی زائدالوصف کادر فنی و هواداران سپیدرود را برانگیخت.
* هواداران تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از گل دوم این تیم، ایستاده بازی را تماشا کرده و تیم خود را تشویق می‌کنند.
* محمدسلیمان علیزاده در دقیقه 78 با دریافت کارت زرد دوم از سوی داور مسابقه اخراج شده و تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دقایق 10 نفره به بازی ادامه می‌دهد.
* بازی در دقایق پایانی مسابقه درگیرانه دنبال می‌شود و سرمربیان هر دو تیم با هر تصمیم قاضی میدان به وی اعتراض می‌کنند.
* داور در نیمه دوم پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. دیدار دو تیم با نتیجه مساوی ۲ - ۲ به پایان رسید.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال