Banner

حواشی دیدار شهرخودرو و شاهین/ اخراج دروازه‌بان شاهین در دقیقه ۶

تیم فوتبال شهرخودرو در هفته دوم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میزبان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر است. با هم حواشی این دیدار را مرور می‌کنیم...

به گزارش مدال، یحیی گل محمدی 4 بازیکن جدیدی که در نقل و انتقالات خریده را در ترکیب اصلی تیم قرارداده است. سیدمهدی رحمتی، سروش رفیعی، روح اله باقری و محمد علی فرامرزی بازیکنانی هستند که در نقل و انتقالات به شهر خودرو پیوستند و اکنون در ترکیب اصلی مقابل شاهین شهرداری بوشهر حضور دارند.

* اولین میزبانی شهر خودرو در لیگ نوزدهم است و اولین مرتبه ای است که بلیت فروشی به صورت الکترونیک در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد انجام می شود و تماشاگران بدون مشکل خاصی وارد ورزشگاه شدند و مشکلی در گیت ها وجود نداشت.
*فصل گذشته اکثر بازی های شهر خودرو رایگان بود ولی این مسابقه بلیت فروشی انجام می شود و شاید به همین دلیل حدود 6 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده است و استقبال کمتر از فصل گذشته است.
* صلوات خاصه علی بن موسی الرضا(ع) پخش شد و بازیکنان دو تیم و حتی بازیکنان خارجی تیم شاهین نسبت به این صلوات خاصه ادای احترام کردند.
* با اخراج دروازه بان، بهمن سالاری مهاجم تیم شاهین مجبور به تعویض شد و جای خود را به ابوالفضل درویشوند داد و دروازه بان دوم شاهین نیز نتوانست مانع گل شدن پنالتی شود. اکبر صادقی کاپیتان شهرخودرو این ضربه را تبدیل به گل کرد.
* بعد از پنالتی نیز یکی از دستیاران عبدالله ویسی به داور معترض شد که با کارت زرد جریمه شد.
* تور دروازه شهر خودرو پاره بود که بعد از گلزنی پیمان شیرزادی مشخص شد که تور پاره است و شوت از راه دور او به زیبایی وارد دروازه شهر خودرو شد اما توپ از دروازه بیرون آمد که مشخص شد تور پاره است و داوران دستور تعمیر آن را دادند.
* دوربین تشخیص چهره نیز در ورزشگاه فعال شده است.


بیشتر بخوانید:

حواشی لحظه به لحظه دیدار استقلال و فولاد+ تصاویر

تگ ها


شهر خودرو شاهین شهرداری بوشهر یحیی گل محمدی عبدالله ویسی لیگ برتر فوتبال ایران حواشی شهر خودرو شاهین شهر خودرو-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال