حواشی دیدار نساجی – سپاهان/ لیدرها به مالک نساجی چه گفتند؟

هواداران تیم فوتبال نساجی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان موضع‌گیری کردند....

هواداران تیم فوتبال نساجی علیه سرمربی تیم فوتبال سپاهان موضع‌گیری کردند.

به گزارش مدال، دیدار تیم های نساجی و سپاهان از ساعت 17:45 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در شرایطی برگزار خواهد شد که هواداران مازندرانی پیش از شروع این دیدار سکوها را پر کرده وهمچنان در حال ورود به استادویم هستند.
*تعدادی از هواداران تیم فوتبال سپاهان خود را به قائمشهر رسانده و تیم محبوب خود را تشویق کردند.
*در فاصله حدود یک ساعت تا آغاز بازی امیر قلعه‌نویی برای بازدید از چمن وارد زمین شد اما هواداران نساجی علیه وی موضوع گیری کرده و شعارهایی را سر دادند. سرمربی تیم سپاهان با وجود شعارها در میانه زمین ماند و واکنشی به این موضوع نداشت. در ادامه هواداران نساجی قائشمهر شعار معروف نساجی خسته را مقابل چشمان قلعه‌نویی سر داده و سرمربی سپاهان هم نظاره گر تشویق تماشاگران حریف بود.
*یکی از مشوقین تیم فوتبال نساجی هنگامی که قلعه نویی را دید خطاب به وی گفت: آقای قلعه‌نویی تیم ما دولتی نیست بلکه خصوصی اداره می‌شود.
*لیدرهای تیم فوتبال نساجی پیش از شروع بازی در هیات فوتبال قائمشهر حضور پیدا کرده با رضا حدادیان مالک این باشگاه درد ودل کردند. آنها خواستار پیگیری مشکلات تیم نساجی بودند و از مالک این باشگاه خواستند تا به وضعیت نساجی رسیدگی کند.
*بهداد سلیمی، رحیم دست‌نشان، رئیس هیات فوتبال قائمشهر و رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر در استادیوم نظاره گر این دیدار هستند.
* حدود ۱۵ هزار هوادار در استادیوم شهید وطنی قائمشهر حضور دارند.
*بلیت فروشی به‌صورت الکترونیکی انجام شده اگر چه به خاطر مشکلات به وجود آمده در سایت تعدادی از بلیت ها هم به صورت دستی در استادیوم به فروش رفته است.
*هوادارانی که در همسایگی ورزشگاه شهید وطنی حضور دارند با در دست داشتن پلاکاردی از عادل فردوسی پور حمایت کردند.روی این پلاکارد نوشته شده عادل حذف شدنی نیست.

*پیش از آغاز دیدار تیم های نساجی و سپاهان تعدادی از لیدرهای نساجی با رضا حدادیان یکی از مالکان نساجی صحبت کرده و خواستار حل مشکلات این باشگاه شدند.

لیدرهای نساجی خطاب به حدادیان گفتند: شما را قسم می‌دهید اینقدر این و آن نکنید! از آقای صنیعی فر می‌پرسیم می‌گوید شما و وقتی از شما می پرسیم می‌گویند از شما بپرسیم.اگر شما با هم مشکل دارید بگویید ما برویم پیش رئیس جمهور و استاندار! از هر کدام از مالکان باشگاه سوال می‌کنیم می‌گویند خط قرمز ما نساجی است. اگر شما با هم مشکل دارید به مردم بگویید و اگر مشکل ندارید باز هم به مردم بگویید.

در ادامه لیدرهای نساجی بابت اتفاقات شب قبل از بازی با استقلال و اعلام کناره‌گیری صنیعی فر گلایه کردند که حدادیان در پاسخ به این صحبت‌ها گفت: من تعهدی نسبت به باشگاه نساجی دارم که پیش خدای خودم بابت این تعهدها شرمنده نیستم. 

وی ادامه داد: تیمم تا اینجا کار را جلو برده و من هم تعهد خودم را انجام دادم.الان هم اگر تیم با هواپیما به شهرهای مختلف می‌رود خواسته ام که در هزینه های باشگاه آورده نشود. ان شاالله بعد از بازی با پیکان با شما می‌نشینم و 5 ساعت هم خواستید حرف می‌زنم.

مالک نساجی در پاسخ به این سوال که شما استقلالی هستید یا پرسپولیسی یا طرفدار نساجی گفت: شما امروز با تیمی بازی دارید که سرمربی اش امیر قلعه‌نویی است. قلعه نویی دوست صمیمی من است ولی من از او یاد گرفتم پیراهن تیمم که الان نساجی است را مثل ناموس خودم بدانم و آن را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم.

*هنگامی که شعارهای تماشاگران نساجی زیاد شد قلعه‌نویی رو به جلالی گفت: چرا  جلوی تماشاگران را نمی‌گیری؟ من در بدترین شرایط دست نساجی را گرفتم،۲ سال قبل زمانی که محمود فکری سرمربی نساجی بود، این تیم محتاج آب معدنی بود، همان زمان خودم کمک نقدی کردم و این را می‌توانید از فکری بپرسید. مالکان نساجی چه فرهاد صنیعی‌فر و چه رضا حدادیان را من به نساجی آوردم، حتی در دوره پرهام هم به نساجی کمک کردم، حالا حق من این است که در این ورزشگاه به من توهین شود؟

در ادامه رضا حدادیان یکی از مالکان نساجی هم از این مسئله ناراحت شد و هنگامی که هواداران مشغول شعار دادن بودند از درب وی آی پی بیرون آمد و با حرکت دست به هواداران اشاره می‌کرد: شعار ندهید.رضا حدادیان که از این موضوع بسیار ناراحت شده بود، گفت: مگر من و صنیعی فر را چه کسی به نساجی آورده، من واقعاً از دست آن عده از هواداران ناراحتم، نباید به قلعه نویی توهین می‌شد. هرچند مطمئنم این شعارها کار هواداران نبود، برخی از هواداران متاسفانه از یک جایی خط می‌گیرند، من  شرمنده قلعه نویی شدم و از او عذرخواهی می‌کنم.

حواشی دیدار نساجی – سپاهان/ لیدرها به مالک نساجی چه گفتند؟