حواشی دیدار نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران/تشویق رحمتی و حسینی؛ شادی عجیب آبی پوشان

حدود ۴ هزار هوادار در فاصله کمتر از 30 دقیقه به آغاز دیدار نفت مسجد سلیمان و استقلال در استادیوم شهید بهنام محمدی حضور پیدا کردهاند ......

حدود ۴ هزار هوادار در فاصله کمتر از 30 دقیقه به آغاز دیدار نفت مسجد سلیمان و استقلال در استادیوم شهید بهنام محمدی حضور پیدا کرده‌اند.

به گزارش مدال، دیدار تیم‌های نفت و استقلال در حالی از ساعت 18:15 آغاز می‌شود که حدود 4هزار هوادار در ورزشگاه شهید بهنام محمدی حضور دارند. 

*حدود 2۰۰ نفر از طرفداران استقلال در ضلع جنوبی استادیوم نشسته و آبی پوشان را تشویق کردند.

* هنگام ورود رحمتی و حسینی طرفداران استقلال ۲ گلر تیمشان را مورد تشویق قرار دادند.

*بازیکنان دو تیم ساعت 17:20 برای گرم کردن وارد زمین شدند. میلاد میداوودی مثل بازی قبل به سمت استقلالی‌ها رفت و با آنها برخورد گرمی داشت.

*هواداران نفت مسجد سلیمان با طبل تیم خود را مورد تشویق قرار دادند.

*مهدی قائدی بازیکن جوان استقلال که در بازی جام حذفی فقط چند دقیقه برای تیمش بازی کرد و تعویض شد مورد تشویق طرفداران این تیم قرار گرفت.

* اللهیار صیادمنش در دقیقه 2 بازی با باز کردن دروازه نفت مسجد سلیمان رکورد 400 دقیقه گل نزدن بازیکنان این تیم در لیگ برتر را شکست. آبی پوشان آخرین بار در لیگ توسط فرشید اسماعیلی در بازی با تراکتورسازی و در دقیقه 51 موفق به گلزنی شده بودند. صیادمنش علاوه بر این کار اولین گل خود برای آبی پوشان را هم به ثمر رساند.

*روی نیمکت تیم استقلال سید حسین حسینی، الحاجی گرو، آرمین سهرابیان، مرتضی تبریزی،جابر انصاری، فرشاد محمدی‌مهر، محمد دانشگر، رضا آذری و سجاد آقایی حضور دارند.

*مارکوس نویمایر مثل بازی گذشته در لیست 18 نفره استقلال حضور نداشت. این بازیکن از روی سکوها نظاره‌گر بازی شد. 

*در دقیقه 12 مسابقه داور اعلام آفساید مهاجم استقلال را کرد که این موضوع با اعتراض شفر رو به رو شد.

دیدار دو تیم با یک گل به سود آبی پوشان در جریان است.

*بعد از گلی که مهدی قائدی به ثمر رساند بازیکنان استقلال شادی عجیبی با این بازیکن انجام داده و با پا روی کمر وی رفته و به این شکل با این بازیکن خوشحالی کردند.

* در نیمه اول مربیان دو تیم بارها و بارها به تصمیمات داور اعتراض کردند. 

* در بین دو نیمه یکی از تماشاگران قصد داشت با ویلچر به کنار زمین برود ولی در این امر ناموفق بود. ظاهرا این تماشاگر با قرض گرفتن یک ویلچر قصد فریب ماموران را داشت که ماموران متوجه این موضوع شدند.

*میلاد میداوودی با حضور در نیمه دوم بازوبند کاپیتانی نفت مسجد سلیمان را بر بازو بست.

*میلاد زکی‌پور در دقیقه 47 بازی در حالی که مصدوم بود با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.این بازیکن از روی برانکارد با کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال