حواشی دیدار پارس‌جنوبی جم و ماشین‌سازی تبریز

حواشی دیدار پارس‌جم و ماشین‌سازی در نوع خود جالب است....

حواشی دیدار پارس‌جم و ماشین‌سازی در نوع خود جالب است.

زمین ورزشگاه تختی شهر جم با وجود تلاش مسئولان همچنان کیفیت نامطلوبی دارد.

به گزارش مدال، درهای ورزشگاه 20 هزار نفری تختی شهر جم که قرار بود از ساعت 16:45 به روی هواداران باز شود هنوز بسته است و هواداران بدون خرید بلیت در اطراف گیت ها هستند و از تاخیر در باز شدن درهای ورزشگاه گلایه دارند.

*باشگاه پارس جنوبی برای حضور بیشتر هوادارانش در آخرین مسابقه خانگی سال 97 ، تماشای این مسابقه برای هواداران را رایگان اعلام کرده است.

* عماد میرجوان که در دیدار با سپاهان در برخورد با مهدی کیانی دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت، مشکلی برای بازی کردن مقابل ماشین سازی ندارد.

*رضا کرمانشاهی که به همراه رضا سخندان ، رضا قیم، مهدی سید علی ، سید رضا مهدوی و محمد هاشمی نسب و با نظارت سعید بطحایی این مسابقه را قضاوت می کند از وضعیت چمن ورزشگاه بازدید کردند.

* چمن ورزشگاه علی رغم تلاش مسئولان برگزاری برای بهبود شرایط آن، اما در این مسابقه نیز همچون دیدار پارس جنوبی با سایپا و نساجی وضعیت خوبی ندارد.

*برخی بانوان در اطراف استادیوم و گیت های ورودی به ورزشگاه دیده شدند که از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری شد.

*جمعیت زیادی در خیابان های اطراف ورزشگاه حضور دارند و با توجه به رایگان بودن تماشای این مسابقه به نظر می رسد استقبال خوبی از این دیدار شود.

* حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان هفته آینده به شهرستان کنگان استان بوشهر که نزدیک به جم است سفر می کند و همین موضوع بحث داغ هواداران در راه ورود به ورزشگاه شده است.

* بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در اردوی این تیم حاضر شده و برای دقایقی با فرمانده یگان ویژه و رئیس کانون هواداران تیمش صحبت کرد.

*اسکوبرد ورزشگاه تصاویر بازیکنان پارس جنوبی را به نمایش می گذارد.

*بازیکنان دو تیم برای گرم کردن وارد زمین مسابقه شدند که هواداران جمی بازیکنان تیم خود را تشویق کردند و به بازیکنان تیم ماشین سازی خوش آمد گفتند.

*محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی با رضا خالقی فر بازیکن ماشین سازی تبریز خوش و بش گرمی داشت. این دو در گذشته برای پرسپولیس بازی می‌کردند.

*در اطراف ورزشگاه ترافیک به وجود آمده و برخی خیابان‌ها نیز مسدود شده است.

*در راه ورود به استادیوم ازدحام وجود دارد و رفته رفته به جمعیت هواداران در ورزشگاه افزوده می شود.

*نیروهای حراست مجتمع مسکونی پارس جم پرتعداد در اطراف ورزشگاه حضور دارند و نیروهای یگان ویژه را برای برقراری نظم و امنیت ورزشگاه یاری می کنند.

*هواداران پارس جنوبی با توجه به مشکلات مالی تیم شان و عدم حمایت وزارت نفت از این تیم در حال برنامه ریزی هستند تا در مراسم سخنرانی حسن روحانی در شهر کنگان استان بوشهر با لباس های پارس جنوبی حاضر شوند و اعتراض خود را به دلیل عدم حمایت وزارت نفت از این تیم به گوش رئیس جمهور برسانند.

*لیدرهای تیم فوتبال پارس جنوبی به روی سکوها نحوه اعزام و حضور هواداران برای دیدار مردمی دکتر روحانی در استان بوشهر را برای هواداران شرح دادند.

*برخی هواداران پارس جنوبی در راه ورزشگاه از تبعیض های صداوسیمای مرکز بوشهر همچنان گلایه دارند و خواهان توجه بیشتر صداوسیما به تیم پارس جنوبی شدند.

*صالح احمدی گزارشگر بوشهری صداوسیمای مرکز بوشهر که دیدار پارس جنوبی و نساجی را گزارش می کرد از شرایط میزبانی جم انتقاد کرد که بعداز گذشت سه هفته همچنان هواداران جمی از صداوسیما ناراحت هستند.

*برخی عکاسان با ده خسوس دروازه بان ماشین سازی عکس سلفی گرفتند.

*برای لحظاتی باد سرد و تندی در ورزشگاه وزید که نزدیک بود پرچم کمک داور از دستش بیوفتد.

*هواداران پارس جنوبی شعار داور دقت کن را در ورزشگاه سر دادند.

*هواداران این تیم با نواهای محلی و عربی ویژه خود تیم شان را تشویق کردند و بازیکنان ماشین سازی را هو کردند.

*همچنان بر تعداد هواداران در ورزشگاه افزوده می شود.

*کمتر از 10 هوادار ماشین سازی نیز در ورزشگاه حاضر هستند.

*به دلیل سرما برخی هواداران با پایکوبی مشغول گرم کردن خود هستند!

*مهدی تارتار از عملکرد بازیکنانش رضایت داشت و برای آنها دست زد.

* حسین پورامینی از پارس جنوبی دقیقه 27 از داور کارت زرد گرفت.

*هواداران جمی از عملکرد داوری رضایت ندارند و کرمانشاهی را تهدید کردند! شعار وای به حال داور اگر که پارس ببازد در ورزشگاه سر داده شد.

*در صحنه ای در دقیقه 30 روی سکوهای ورزشگاه تشنج  به وجود آمد و هواداران در واکنش به تصمیمات کرمانشاهی داور مسابقه به سمت فنس ها حمله ور شدند.

*هواداران علیه کرمانشاهی فحاشی کردند. هواداران پارس جنوبی شعار کرمانشاهی حیا کن داوری رو رها کن را سر دادند.

* همچنین حسین خادمی ماساژور پارس جنوبی که در جایگاه خبرنگاران نشسته بود با  یکی از هواداران درگیر شد.

* عده ای از هواداران شعار تارتار خجالت خجالت را سر دادند!

* مهاجری هم به خاطر تاخیر در تعویض بازیکن با مربی ها و کادر فنی تیمش دعوا شدیدی داشت و مهاجری  به پزشک تیمش گفت دکتر بشین سرجات!

* در پایان مسابقه هواداران پارس جنوبی در ورزشگاه ترقه زدند.

دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود ماشین سازی تبریز به پایان رسید.