حواشی دیدار پدیده – نفت مسجد سلیمان

حواشی دیدار دو تیم پدیده و نفت مسجد سلیمان را با هم مرور می‌کنیم...

حواشی دیدار دو تیم پدیده و نفت مسجد سلیمان را با هم مرور می‌کنیم

در هفته بیست و پنجم لیگ برتر دو تیم پدیده و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم رفته‌اند.

به گزارش مدال، بازیکنان تیم پدیده برای حمایت از سپاه پاسداران با تی‌شرت‌هایی وارد زمین شدند که روی آن آرم سپاه پاسداران نقش بسته بود. همچنین بنری در دست بازیکنان بود که بر حمایت از سپاه پاسداران تأکید می‌کرد.
* در مسابقات نفت مسجدسلیمان و پدیده امروز بلیت‌فروشی می‌شود و به همین دلیل استقبال از این بازی مثل بازی‌های گذشته نیست.
* کادر فنی پدیده و نفت مسجدسلیمان در لباس‌های هلال‌احمر به میدان آمدند در کنار زمین هم یک میز از جمعیت هلال‌احمر قرار داده شده تا کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان جمع‌آوری شود.
* کادر فنی دو تیم قبل از شروع مسابقه به سمت یکدیگر رفتند و خوش‌وبش کردند.
* سعید صادقی، یوسف بهزادی و بهنام برزای از پدیده پیش از شروع مسابقه به سمت بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان رفتند و مهرداد طهماسبی هم از با ساکت الهامی مربی تیم فوتبال پدیده خوش‌وبش کرد.
*از طرف جمعیت هلال احمر قبل ازمسابقه از یحیی گل‌محمدی، علیرضا مرزبان سرمربیان دو تیم و حمیداوی به دلیل کمک به سیل زدگان تجلیل شد و کارت عضویت افتخاری به این افراد اهدا شد.
*مهرداد طهماسبی دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان بعد از شکست 3 بر صفر مقابل پدیده با بازیکنان این تیم درگیر شد. این درگیری زمانی اتفاق افتاد که بازیکنان پدیده به همراه گل‌محمدی قصد داشتند با تماشاگران تیم پدیده تشویق ایسلندی انجام بدهند.

* علی غلامرضا‌پور بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان که در دقیقه 90 کارت قرمز گرفت و از زمین اخراج شد قصد درگیری با داور را داشت و نمی‌خواست زمین را هم ترک کند.

* تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 5400 نفر اعلام شد که نسبت به بازی‌های قبلی پدیده کاهش چشمگیری داشت. در این مسابقه بلیط‌فروشی انجام شد اما در بازی‌های قبلی پدیده تماشای مسابقه رایگان بود.