حواشی دیدار پرسپولیس و سپیدرود

در حالی که یک ساعت و نیم تا آغاز دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس باقی مانده، جایگاه هواداران تیم پرسپولیس تهران پر شده است....

در حالی که یک ساعت و نیم تا آغاز دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس باقی مانده، جایگاه هواداران تیم پرسپولیس تهران پر شده است.

به گزارش مدال،درحالی که کم تر از یک ساعت تا آغاز مسابقه باقی مانده، ظرفیت سکوهای تیم میهمان تکمیل شده و حدود 1500 تن از هواداران پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند.

*با مساعدت شهرداری رشت اتوبوس‌های این سازمان برای انتقال هواداران دو تیم سپیدرود و پرسپولیس از میدان انتظام به سمت ورزشگاه سردار جنگل رشت از ساعت 12:30 در حال سرویس‌دهی است.

* دیدار دو تیم طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی در هوایی مطبوع و بهاری در دمای 23 درجه سلسیوس بالای صفر برگزار می‌شود.

*استقبال مناسب هواداران از دیدار دو تیم سپیدرود و پرسپولیس باعث ترافیک سنگین در اطراف ورزشگاه شده و هواداران به سختی خود را به ورزشگاه می رسانند، بسیاری از هواداران کیلومترها دورتر از ورزشگاه،وسایل نقلیه خود را پارک کرده و پیاده در حال حرکت به سمت ورزشگاه هستند.

* کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت در جایگاه ویژه حضور داشته و از نزدیک نظاره گر عملکرد تیم تحت مدیریت موقت خود است.

* بیش از 5000 تن در ورزشگاه حضور داشته و هر لحظه بر تعداد هواداران افزوده می شود، پیش بینی می شود پیش از سوت آغاز دیدار دو تیم ظرفیت ورزشگاه پر شود.

* داوران و ناظر مسابقه با حضور در زمین چمن ورزشگاه از محل برگزاری دیدار دو تیم بازدید کردند،بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز دقایقی پیش وارد ورزشگاه شدند.

* هواداران پرسپولیس بعد از این صحنه به داور معترض شدند و علیه زرگر و کمیته داوران شعار سر دادند.

* بعد از اینکه داور تصمیم خود را تغییر داد برانکو  و محسن خلیلی سرپرست پرسپولیس علیه داور اعتراض کردند و هواداران علیه داور شعار سردادند.

* مهدی شریفی پشت دروازه پرسپولیس در حال گرم کردن بود که به دلیل اعتراضی که انجام داده بود داور به سمت او رفت و یک کارت زرد نشان داد.

* محمد نزهتی کاپیتان سپید رود هم به دلیل اعتراضش به داور یک کارت زرد دریافت کرد.

* هواداران پرسپولیس برای طعنه زدن به نادر دست نشان شعار سر می‌دادند و خواستار بازگشت علی کریمی به سپیدرود شدند. آنها در شعار خود اعلام می‌کردند که دست نشان عملکرد خوبی در این تیم نداشته است.

* برانکو و نادر دست نشان در پایان بازی به یکدیگر دست دادند و خوش و بش کردند.

* ماموران برگزاری نظم در بازی بین هواداران دو تیم مستقر شدند.

* بازیکنان پرسپولیس در پایان بازی سمت هواداران رفتند و با آنها خوش و بش کردند.

* هواداران سپیدرود که از نحوه عملکرد تیم خود در نیمه دوم راضی بودندآنها را تشویق کردند.