حواشی دیدار پرسپولیس-گسترش فولاد

گادوین منشا پس از تعویض سمت سیامک نعمتی نرفت تا به این شکل اعتراضش را به خروج از زمین نشان بدهد ......

گادوین منشا پس از تعویض سمت سیامک نعمتی نرفت تا به این شکل اعتراضش را به خروج از زمین نشان بدهد.
 تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز (پنجشنبه) به مصاف هم رفتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:
* هواداران پرسپولیس از دقیقه 50 با تشویق احمد نوراللهی خواستار حضور او در زمین بودند.
* حسین ماهینی در هنگام زدن ضربات کرنر با حرکت دست خواستار تشویق هواداران پرسپولیس می‌شد.
* در دقیقه 59 احمد نوراللهی در میان تشویق شدید هواداران پرسپولیس پس از مدت‌ها دوری از میادین به دلیل پشت سر گذاشتن خدمت سربازی وارد زمین شد.
* برانکو که در طول نیمه اول در چند صحنه نسبت به عملکرد داور بازی معترض بود در دقیقه 61 نیز پس از اینکه داور حرکت روی سیدجلال حسینی را پنالتی تشخیص نداد به شدت نسبت به داور چهارم اعتراض کرد. سرمربی سرخپوشان وقتی اکبریان به حسینی کارت زرد نشان داد اعتراضات خود را بیشتر کرد و با حرکات دست تعجب خود را از اقدام اکبریان نشان داد.
* بلندگوی ورزشگاه آزادی تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه را حدود 25 هزار نفر اعلام کرد.
* بعد از گل اسماعیل فرهادی تمامی دستیاران فیروز کریمی خوشحالی کردند، اما سرمربی گسترش فولاد بدون هیچ حرکتی تنها لبخند زد.
* گادوین منشا در هنگام تعویض به سمت سیامک نعمتی نرفت تا با این حرکت اعتراض خود را نسبت به تعویض اعلام کند. برانکو در هنگام رفتن منشا به سمت نیمکت به او نزدیک شد و با مهاجم نیجریه‌ای خود دست داد.
* دقیقه 84 فرشاد احمدزاده جای خود را به شایان مصلح داد. هنگام تعویض احمدزاده، هواداران گسترش فولاد علیه او شعار دادند که احمدزاده نیز با برگشتن به سمت هواداران حریف انگشت خود را به علامت «هیس» به آنها نشان داد.
* در دقایق پایانی هواداران پرسپولیس شعارهای زشتی را علیه داور بازی سر می‌دادند.
* در دقیقه 87 که عزیز معبودی از زمین اخراج شد، فیروز کریمی حتی داخل زمین هم رفت و به داور اعتراض کرد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال