حواشی فینال لیگ برتر والیبال

حواشی بازی فینال لیگ برتر والیبال بین دو تیم شهرداری ورامین و سایپا را با هم مرور می کنیم...

حواشی بازی فینال لیگ برتر والیبال بین دو تیم شهرداری ورامین و سایپا را با هم مرور می کنیم

به گزارش مدال، دومین بازی فینال رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ میان دو تیم سایپا و شهرداری ورامین برگزار شود که بارش باران و چکه آب از سقف سوراخ سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی مشکل ساز شد. به طوری که وسط زمین مسابقه سطلی برای جمع آوری آب قرار داده شد.

* حتی در قسمتی از جایگاه خبرنگاران نیز آب از سقف به روی میزهای تعبیه شده برای اصحاب رسانه چکه می‌کند.

* این بازی پیش از این قرار بود ساعت ۱۷ برگزار شود اما با تصمیم سازمان لیگ، برگزاری این بازی یک ساعت زودتر تعیین شد. با این حال به دلیل چکه آب بازان بازی فعلاً شروع نشده است.

*لیدرها و هواداران تیم والیبال شهرداری ورامین به رئیس سازمان لیگ والیبال اعتراض می‌کردند که ورامین چه مشکلی داشت که میزبانی را از تیم صدرنشین جدول گرفتید.

*بازیکنان دو تیم پس از اینکه چکه سقف قطع نشد، با اینکه برای شروع بازی گرم کرده بودند بار دیگر به رختکن‌های خود بازگشتند.

*به دنبال این موضوع پورکاشیان نماینده سازمان لیگ درباره این اتفاق گفت: مشکلی پیش بینی نشده بود که رخ داد و بر اساس قوانین تا ۴ ساعت فرصت داریم که شرایط را فراهم کنیم. هم اکنون تیم‌ها در رختکن هستند و مسئولان سالن برای حل مشکل تلاش می‌کنند و امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکل حل شود.

*امیدوار حاتمی ناظر داوری دیدار فینال لیگ برتر والیبال نیز درباره مشکل ایجاد شده، گفت: به دلیل بارش باران مشکلی در سقف به وجود آمد که این مشکل در حال برطرف شدن است و با اقداماتی که انجام شد، حجم آب کمتر شده و تا دقایقی دیگر با برطرف شدن مشکل دو تیم برای برگزاری مسابقه به زمین باز خواهند گشت و تلاش می‌کنیم تا امروز فینال برگزار شود.

*منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ والیبال ایران در مورد تأخیر در بازی فینال لیگ‌برتر والیبال گفت: طبق قانون ما می‌توانستیم برای شروع بازی ۴ ساعت صبر کنیم تا مشکل برطرف شود و در غیر این صورت بازی را لغو کنیم، اما سعی کردیم در کوتاه‌ترین زمان مشکل را برطرف نیم و بازی را برگزار خواهیم کرد.

*تدبیر مسئولان برای برطرف ساختن مشکل چکه آب باران از سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی استفاده از نایلون در زیر سقف سالن بوده است که در صورت پاره شدن نایلون تعبیه شده همه آب جمع شده به روی هواداران می‌ریزد.

*پیش‌بینی می‌شود این بازی با تأخیری یک ساعت و نیمه آغاز شود.