حواشی نشست خبری دربی90/تعجب خبرنگاران از اظهارات جنجالی کالدرون

بعد از نشست خبری سرمربی پرسپولیس شایعاتی پیرامون اظهارنظر اشتباه وی درمورد دیاباته مطرح شد اما کالدرون در مورد زمان حضورش در ایران مرتکب اشتباه نشده و وی قبل از پیوستن دیاباته به استقلال با پرسپولیس قرارداد بسته است....

بعد از نشست خبری سرمربی پرسپولیس شایعاتی پیرامون اظهارنظر اشتباه وی درمورد دیاباته مطرح شد اما کالدرون در مورد زمان حضورش در ایران مرتکب اشتباه نشده و وی قبل از پیوستن دیاباته به استقلال با پرسپولیس قرارداد بسته است.

به گزارش مدال، نشست خبری دربی 90 امروز در  ساعت 13:30 در شرایطی برگزار شد که گابریل کالدرون به هنگام ورود به محل روابط عمومی سازمان لیگ با استقبال نمایندگان رسانه‌ها روبرو شد. 

* سرمربی پرسپولیس که هفته گذشته با صورتی زخمی روی نیمکت این تیم نشسته بود امروز با بهبود آسیب‌دیدگی صورتش در سازمان لیگ حاضر شد. 

* مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ امروز به جز میکروفن‌های صدا و سیما اجازه ندادند تا رسانه‌های دیگر میکروفن‌های خود را مقابل مربیان قرار دهند. 

* طبق وعده از پیش اعلام شده نشست خبری کالدرون تنها 15 دقیقه زمان برد و سرمربی پرسپولیس پاسخگوی سوالات رسانه‌ها شد. 

* هنگامی که استراماچونی وارد سازمان لیگ شد با زبان فارسی به خبرنگاران سلام کرد. 

* سرمربی تیم استقلال به همراه سپاستین و عمر دانسی دستیاران خود در محل سازمان لیگ حاضر شد . البته سرمربی استقلال حدود 15 دقیقه زودتر از موعد برگزاری نشست خبری به محل روابط عمومی سازمان لیگ رسید. 

* صحبت‌های گابریل کالدرون علیه استقلالی‌ها باعث تعجب خبرنگاران حاضر در نشست خبری شد و آنها از اینکه سرمربی پرسپولیس صراحتا رقیب فردای تیمش را مورد انتقاد قرار داده است تعجب کردند. 

* استقبال نمایندگان رسانه‌ها از نشست خبری امروز مثل دربی‌های گذشته قابل توجه بود. 

* در شرایطی که عنوان شده کالدرون خواهان جذب دیاباته بوده اما سرمربی پرسپولیس بعد از حضور مهاجم استقلال در ایران با تیمش قرارداد بسته صحبت‌های زیادی مطرح شد و خیلی‌ها تصور می‌کنند کالدرون دچار اشتباه شده اما این در حالی است که کالدرون روز 10 تیر به صورت رسمی با پرسپولیس قرارداد امضا کرده و دیاباته روز 18 تیر ماه قراردادش با آبی‌پوشان رسانه‌ای شده است. 

بیشتربخوانید:

اظهار نظر جنجالی کالدرون درباره کمک وزارت به فرزندانش و استقلال

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری دربی 90 دربی 90 فوتبال