حواشی نیمه اول دیدار استقلال و سایپا

لحظات پایانی نیمه اول دیدار استقلال و سایپا با حاشیه‌هایی همراه بود....

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی نیمه اول دیدار استقلال و سایپا با تساوی بدون گل پایان یافت که در این نیمه استقلال تیم برتر میدان بود و بارها تا آستانه باز کردن دروازه سایپا رفت و یکبار هم دیرک دروازه مانع از فروپاشی دروازه نارنجی‌ها شد.

* محمد حسین اکبر منادی دروازه‌بان جوان سایپا که در چند نوبت هنگام شروع مجدد دست به وقت کشی می‌زد، سرانجام در دقیقه ۴۳ از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

* در حالی که داور سوت پایان نیمه نخست را زد، ظاهراً به دلیل صحبتهایی که بین محمد دانشگر و بازیکنان سایپا رد و بدل شد، یاسر همرنگ قاضی میدان مدافع آبی پوشان را با کارت زرد جریمه کرد.

* این کارت با اعتراض دانشگر مواجه شد و همرنگ مجدداً مدافع استقلال را احضار کرد. نگرانی از دریافت کارت زرد دوم باعث شد اعضای تیم استقلال از جمله حنیف عمران زاده برای پایان دادن با قائله وارد ماجرا شوند و داور و دانشگر را دعوت به آرامش کنند. در این میان، عمران زاده حتی ضربه‌ای به دانشگر زد.

* محمود فکری سرمربی استقلال به همراه صمد مرفاوی مربی آبی پوشان هم به تصمیم داور اعتراض داشتند. تعدادی از اعضای تیم سایپا هم باوجود اتمام نیمه اول، به داور اعتراض کردند.

* اسکوچیچ سرمربی تیم ملی یکی از حاضران در ورزشگاه آزادی بود تا این از نزدیک نظاره‌گر عملکرد بازیکنان دو تیم باشد.

تگ ها


تیم فوتبال سایپا تهران تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران