حوزه اختیارات کریم باقری در تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص حضور کریم باقری در تیم ملی توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران شرایط بسیار حساسی را تجربه می کرد و اسکوچیچ و دستیارانش در حال آماده کردن ملی پوشان برای ۴ بازی حساس مقدماتی جام جهانی هستند. در این مقطع حساس و در حالی که تیم ملی برای تشکیل اردو در کیش به سر می برد، کریم باقری به کادر فنی تیم ملی اضافه شد. سرپرست، محبوب پرسپولیسی ها با حضور در اردوی تیم ملی کار خود را شروع کرده و در منامه نیز در کنار تیم حضور خواهد داشت.

شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در خصوص این انتخاب و حوزه اختیارات کریم باقری گفت: با دو کارکرد به تیم ملی اضافه شد؛ همان گونه که من قبلا قولش را داده بودم. هم در حوزه مدیریتی با اختیاراتی که بنده به ایشان دادم به تیم ملی کمک می کنند و هم اینکه در حوزه فنی، دستیار آقای اسکوچیچ خواهند بود و کمک می کنند. با توجه به تجربه مربیگری و بازیگری شان قطعا می توانند به تیم ملی فوتبال ایران کمک کنند و ما به این نتیجه رسیده بودیم.

وی افزود: تصمیمات در فدراسیون فوتبال بر مبنای عقلانیت جمعی گرفته خواهد شد.از باشگاه پرسپولیس هم تشکر می کنم، هم مدیرعامل و هم اعضای هیات مدیره شان به ما کمک کردند.

بیشتر بخوانید:

جهانبخش: هاشمیان و باقری الگوی ملی‌پوشان هستند

خورشیدی: باقری هم به من کمک می‌کند، هم به اسکوچیچ!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فدراسیون فوتبال کریم باقری شهاب‌الدین عزیزی خادم فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال