حکایت زلاتان از دوران لذت‌بخش حضور در اولدترافورد

زلاتان هنوز هم شیفته هواداران یونایتد است...

زلاتان هنوز هم شیفته هواداران یونایتد است

ستاره سوئدی در همان دوران کوتاه حضورش در اولدترافورد خاطرات خوشی را برای هواداران شیاطین سرخ رقم زد.

به گزارش مدال، زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید برای اثبات در اشتباه بودن منتقدانش راهی منچستریونایتد شده است.

به گزارش اسکای، ایبرا که طی سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ برای یونایتد بازی کرد، طی ۵۳ بازی برای این تیم ۲۹ گل به ثمر رساند و با آن‌ها قهرمان لیگ کاپ و لیگ اروپا شد. مهاجم حال حاضر لس آنجلس گلکسی گفته است:

"در آن سن، چالشم این بود که به انگلیس بیایم چون در سنی قرار داشتم که همه می‌گفتند دیگر به اندازه کافی خوب نیستم. این باورها را دوست دارم چون مرا تحریک می‌کنند و باعث بالا رفتن آدرنالین من می‌شوند. پس از سه ماه، همگی حرف خودشان را پس گرفته بودند. نیاز داشتم تا افراد جدیدی از من متنفر باشند چون تمامی آن قبلی‌ها، به طرفداران جدیدم تبدیل شده بودند!

قبل از یونایتد به هر کجا که رفتم، قهرمان شدم و برایم مایه خوشحالی بود که در انگلیس هم همین اتفاق افتاد. پیروزی در خون من جا دارد. ذهنیتم به گونه‌ای است که نیاز به برنده شدن دارم. از باختن متنفرم. یک بازنده بد نیستم ولی از آن متنفرم و دوست دارم برنده شوم. گفتم برنده خواهیم شد و دو جام بزرگ برنده شدیم. این خودش گویای همه چیز است. 

در انگلیس، بازی کردنم همیشه تضمین شده نبود ولی پس از گرفتن آن تصمیم، خیلی خوب می‌دانستم که حاضرم تنها برای یک تیم بازی کنم: یونایتد. آن تیمی بود که می‌خواستم همراهش بدرخشم. به نظرم تیمی مناسب برای من بود. البته که همیشه حواسم به یونایتد بود. کسی که چیزی در مورد منچستریونایتد نداند، چیزی از فوتبال نشنیده است. هر کسی که فوتبال را می‌شناسد، می‌داند یونایتد کیست. 

تمام طول فصل اولم در آنجا فوق العاده بود. واقعا از آن لذت بردم. خانواده‌ام و همه خوشحال بودند. باشگاه از من مراقبت کرد و کار برایم واقعا آسان شد. تنها باید می‌رفتم، کفش‌هایم را می‌پوشیدم و بازی می‌کردم. وقتی به یونایتد آمدم و گفتم که انگلیس را فتح خواهم کرد، مردم به من می‌خندیدند اما من با کسی شوخی نداشتم."

این مهاجم ۳۷ ساله ادامه داد:

"طرفداران یونایتد حیرت آور هستند. این حرف را به این خاطر نمی‌زنم که برای آن‌ها بازی کرده‌ام. حالا این را می‌دانم چون طرف آن‌ها بوده‌ام و می‌دانم چه حسی به فرد می‌دهند. واقعا کار مرا تحسین کردند و قدردان بودند. این بهترین چیزی است که می‌توان به یک بازیکن داد چون دریافت آن واکنش از طرفداران پس از انجام کاری، شگفت انگیز است. آن‌ها ۵۰ درصد از هر کاری هستند که انجام می‌دهیم. تصور کنید اگر در ورزشگاهی خالی بازی کنید... در این صورت بازی نخواهید کرد. اولدترافورد همیشه مملو از جمعیت بود؛ همیشه. آن‌ها در هر بازی می‌آمدند و همواره حامی تیم بودند."