حکم احتمالی بیرانوند: ۳ بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰ میلیون جریمه نقدی

طبق گفته یک منبع آگاه حکم علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق صادر شده است...

یک منبع آگاه از صدور حکم دروازه‌بان پرسپولیس توسط کمیته اخلاق خبر داد.
به گزارش مدال، بعد از ظهر امروز اعلام شد علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد ناپسندی که با مامور نیروی انتظامی پس از دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس در ورزشگاه تختی جم داشته، با محرومیت موقت مواجه شد؛ تصمیمی که واکنش سریع باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت تا از بازیکن خود بخواهد در جلسه کمیته اخلاق حضور یابد.
بنابر درخواست باشگاه پرسپولیس، بیرانوند ساعت ۱۸ امروز در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافت و مستندات خود را ارائه داد.
حرکت دروازه‌بان پرسپولیس غیر حرفه‌ای شناخته شد ولی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم سابقه، ملی پوش بودن و حُسن اخلاق علیرضا بیرانوند، کمترین مجازات را برای او در نظر گرفته است.
طبق گفته یک منبع آگاه، سه بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی، حکمی است که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای بیرانوند در نظر گرفته و به زودی اعلام خواهد شد و همچنین در صورت تکرار چنین رفتارهایی از سوی این دروازه‌بان، به حالت اجرا درخواهد آمد؛ البته جریمه نقدی او قطعی است.
باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به اینکه حرکت علیرضا بیرانوند را نپسندیده و آن را خلاف شئونات بازیکن این تیم می‌داند، به همین منظور قصد دارد جرایم دیگری برای او در نظر  بگیرد و احتمال جریمه مالی از سوی باشگاه هم وجود دارد.
البته هنوز کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسما این موضوع را اعلام نکرده اما شنیده می‌شود این حکم نهایی در نظر گرفته برای پرونده علیرضا بیرانوند است.

بیشتر ببینید: واکنش عجیب بیرانوند پس از خروج از جلسه کمیته اخلاق/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران علیرضا بیرانوند محرومیت بیرانوند احضار بیرانوند به کمیته اخلاق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال