حکم اخراج برای راموس/ توقف بازی به احترام آستوری؛ بسته فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار بیست و چهار ساعت گذشته از فوتبال اروپا و جهان را در زیر می‌خوانید:
- برای اولین بار در تاریخ، بارسا توانست در 4 بازی متوالیِ لیگ، رئال را در برنابئو ببرد.
- کالچومرکاتو: با اضافه شدن رمزی در تابستان به یوونتوس و همچنین خروج محتمل مکس آلگری از یووه خدیرا نیز یوونتوس را به مقصد احتمالی لیگ MLS آمریکا ترک خواهد کرد.
- کایخون: به نظر من کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان در حال حاضر است و از نظر من او کامل‌ترین بازیکن دنیاست و برای دیدار با او برای بازی فردا لحظه شماری می‌کنم.
- کوریره: درصورت جدایی آلگری، زیدان تنها گزینه یوونتوس نخواهد بود. مدیران باشگاه احتمال بازگشت آنتونیو کنته را نیز در نظر خواهند داشت.
 

حکم اخراج برای راموس/ توقف بازی به احترام آستوری؛ بسته فوتبال خارجی

- مارکای مادرید: راموس به خاطر ضربه عمدی به صورت مسی باید اخراج می‌شد.
- آلگری: متاسفم برای واکنش یک عده بعد از بازی اتلتیکو. عده‌ای فکر می‌کردند می‌شود به مادرید رفت و در خانه‌ی حریف ۳-۰ پیروز شد!
- برای اولین بار از سال ۱۹۳۲، تعداد پیروزی های بارسلونا در ال کلاسیکوهای رسمی از رئال مادرید بیشتر شد.
- مورینیو: همه شکست می‌خورند،هیچ تیمی بدون شکست نمی ماند، امروز برنده ای و فردا بازنده، فوتبال همین است. اما وقتی رئال ببازد همه خوشحال می‌شوند چون آنها بهترینند.
- راموس در لالیگا 5 کارته شد. بدین ترتیب در 2 بازی بعدی مقابل آژاکس و وایادولید محروم خواهد بود. - تورس خطاب به اینیستا: همیشه دوست داشتم تو را در اتلتیکومادرید ببینم ولی خیلی گران بودی!
- گل به نقل از بریستول لایو: بریستول سیتی برای دائمی کردن قرارداد قرضی توماس کالاس، کیسی پالمر و جی داسیلوا با چلسی در حال مذاکره است.
- به گزارش گل: چلسی به احتمال زیاد در تور پیش فصل در تابستان پیش رو در ژاپن دیدارهای دوستانه ای با بارسلونا و تیم کاواساکی از جی لیگ ژاپن خواهد داشت.
 

حکم اخراج برای راموس/ توقف بازی به احترام آستوری؛ بسته فوتبال خارجی

- به مناسبت اولین سالگرد درگذشت داویده آستوری کاپیتان فیورنتینا، در دقیقه ۱۳ دیدارهای این هفته سری آ, بازی ها یک دقیقه متوقف شده تا داویده آستوری تشویق شود.
- کالچو مرکاتو: لیورپول قصد دارد در تابستان با فروش ماتیپ، ماتیاس گینتر را از مونشن گلادباخ که سابقه ی همکاری با کلوپ در دورتموند را داشته به خدمت بگیرد.
- گتوزو در پنجاهمین حضورش بر روی نیمکت میلان آمار 50% برد را ثبت کرد. آخرین مربی که در اولین فصل حضورش در میلان 50% برد را به دست آورد مکس آلگری بوده است.
- گتوزو: گرفتن رتبه سوم از اینتر؟ نیازی به بزرگ‌نمایی نیست، چرا که عملکرد چندان خوبی نداشتیم؛ ساسولو شایسته تقدیر و اعتبار است.
- یورگن کلوپ تابحال در تقابل های خود مقابل اورتون شکست نخورده است.