حکم انضباطی دانشگر و باقری هفته آینده صادر می شود

معاون ورزشی باشگاه استقلال خبر داد که حکم کمیته انضباطی این باشگاه در ارتباط با دو بازیکن تیم در هفته آینده اعلام خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طی روزهای گذشته محمددانشگر و فرشید باقری دو بازیکن تیم استقلال از سوی فرهاد مجیدی به دلایل انضباطی از تیم کنار گذاشته شدند. این دو بازیکن در اختیار باشگاه قرارگرفته و به کمیته انضباطی رفتند. احمدمددی معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره جلسه کمیته انضباطی گفت:" جلسه کمیته انضباطی باشگاه با حضور اعضای این کمیته برگزار شد. این دوبازیکن آمدند، صحبت هایشان را شنیدیم."


او افزود:" این دوبازیکن(دانشگر و باقری) به خاطر اتفاقات عذرخواهی کردند. کمیته انضباطی طی روزهای آینده حکم را صادر خواهد کرد."


معاون ورزشی استقلال در مورد این شایعه که گفته می شود باقری بخشید می شود اما دانشگر برنمی گردد گفت:" به هیچ وجه چنین صحبتی صحت ندارد. هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده و انشالله طی هفته آینده تصمیم نهایی را می گیریم."


مددی درباره شرایط دو بازیکن مصدوم تیم روزبه چشمی و علی کریمی که گفته می شود ممکن است به دربی نرسند گفت:" تا الان فعلا شرایط همانگونه است که پزشکان اعلام کرده اند. امروز با دکترنوروزی و دکتر ستوده درباره آخرین وضعیت این دوبازیکن صحبت می کنم."

بیشتر ببینید:

صحبت های مددی از آخرین وضعیت دانشگر ، باقری و مصدومان/ویدیو

اظهارات معاون ورزشی استقلال در رابطه با تیم کشتی باشگاه استقلال

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران محمد دانشگر فرشید باقری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال