حکم شکست کمیته انضباطی برای رم برابر ورونا

باشگاه رم با توجه به سود بردن از بازیکن غیرمجاز با محکومیت شکست سه بر صفر مقابل هلاس ورونا مواجه شد....

به گزارش "ورزش سه"، رم در شرایطی فصل جدید سری آ را آغاز کرد که در گام اول و در خانه حریف مقابل هلاس ورونا با تساوی بدون گل متوقف شد تا پائولو فونسکا در همین گام اول شدت گیرد.

اما اکنون طبق حکم کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا، این باشگاه در آن بازی به دلیل سود بردن از بازیکن غیرمجاز به محکومیت شکست ۳ بر ۰ مواجه شده است تا شرایط برای آنها سخت‌تر شود و فصل را در پایان هفته اول با قعرنشینی آغاز کنند. 

در آن بازی باشگاه رم از آمادو دیاوارا در شرایطی در ترکیب سود برد که این بازیکن را در لیست تیم بزرگسالان خود قرار نداده بود! اقدام که با شکایت ورونا و بررسی کمیته انضباطی فدراسیون ایتالیا همراه شد و در نهایت رای به شکست رم داده شد.

آمادو دیاوارا، بازیکن ۲۳ ساله اهل گینه رم، در اقدامی عجیب نامش در لیست تیم زیر ۲۲ سال قرار گرفته است. این در حالیست که این بازیکن از دو ماه قبل وارد ۲۳ سالگی شده اما مسوولان این باشگاه ایتالیایی در اقدامی عجیب نام او را در لیست تغییر نداده بودند تا اکنون با شکست انضباطی کار را در لیگ ایتالیا آغاز کنند.

سایت «سامو لاروما» ایتالیا مدعی شده است که در پی این جنجال، دبیرکل باشگاه رم استعفای خود را تقدیم مدیران باشگاه کرده است.

تگ ها


آ اس رم