عجیب‌ترین حکم زندگی ورزشی کریم باقری!

کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس پست تازه‌ای را گرفت....

کریم باقری «سفیر» فدراسیون در فرآیند ثبت جهانی هاکی ایران در یونسکو شد.

به گزارش مدال، طی حکمی از سوی بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی، کریم باقری چهره محبوب باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به سمت مشاور عالی در امر توسعه و سفیر فدراسیون در فرآیند ثبت هاکی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو منصوب شد.

در این حکم آمده است: «نظر به جایگاه ارزشمند اخلاقی و سوابق درخشان ورزشی جنابعالی در عرصه های مهم بین المللی و جهانی، به سمت مشاور عالی اینجانب در امر توسعه و سفیر فدراسیون در فرآیند ثبت هاکی به نام ایران در سازمان جهانی یونسکو منصوب می شوید. امید است در پناه حضرت حق و با همت بلند آن برادر گرامی، هاکی کشورمان در جایگان شایسته و رفیع جهانی قرار گیرد.»

در این دیدار که در مجموعه ورزشی انقلاب انجام گرفت، در حضور بهرام قدیمی رئیس فدراسیون  و کریم باقری، چند تن از قهرمانان این رشته برخی از حرکات سریع و تماشایی با چوب و توپ هاکی سالنی را بصورت نمایشی انجام دادند. در ادامه کریم باقری ضمن استقبال از طرح رایگان استعدادیابی ورزش اصیل، ملی و ایرانی هاکی با شعار «هاکی برای همه»، در خصوص این دیدار اظهار داشت: امید است با نگاه ویژه بهرام قدیمی مدیریت جدید فدراسیون و شناختی که بنده از سوابق ارزشمند ایشان دارم، شاهد تحول شگرف در شناسایی، جذب و پرورش مستعدین این رشته و توسعه و ترویج ورزش هاکی کشور در سراسر کشور باشیم.

گفتنی است این طرح بصورت گسترده در سراسر کشور آغاز شده و تمامی اعضاء خانواده های علاقمند اهم از خردسالان، نوجوانان، بزرگسالان و کهنسالان می توانند  با حضور در پایگاههای فدراسیون هاکی کشورمان، با موضوعات مهم و مطالب ارزشمندی همچون مقدمات هاکی، مزایا و اهداف استعدادیابی هاکی، شاخصهای پیکر سنجی و آمادگی جسمانی خود و اعضاء خانواده آشنا شوند.

اخبار مرتبط:

اخراج باقری از پرسپولیس؟/ شایعه‌ای که با تماس تلفنی عرب تکذیب شد!

تگ ها


کریم باقری بهرام قدیمی هاکی فوتبال