حکم فیفا در مورد پرونده ذوب آهن صادر شد

حکم فیفا در مورد پونده میودراگ رادولوویچ، سرمربی سابق و مونته نگرویی تیم ذوب آهن اصفهان صادر شد....

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک سال قبل بود و بعد از شیوع ویروس کرونا در ایران بود که میودراگ رادولوویچ، سرمربی ذوب آهن به کشور خود سفر کرده و در ادامه و به این علت دیگر به ایران بازنگشت.  سرمربی ذوب آهن در آن مقطع گفت: "اگر بخواهم از کشوری که در آن کرونا وجود ندارد به جایی بروم که شرایط دشوار بوده و آمار مبتلایان و کشته‌ها در آن زیاد است،

خانواده‌ام نگران خواهند شد. مهم‌ ترین مسئله برای من نظر خانواده‌ام است و من برای آن احترام قائل هستم. مربیان و بازیکنان بسیاری وجود دارند که شیوع ویروس کرونا مشکلات مشابهی با من را برایشان به وجود آورده و آن‌ را با توافق حل کرده‌اند؛ چرا که هیچکس به خاطر کرونا سرزنش نمی‌شود."

بدین ترتیب کار طرفین به نهادهای بین المللی کشیده شد و حالا حکم این درگیری حقوقی صادر شده است. فیفا در حکم خود مدعی شد ادعای هر دو طرف به اندازه ای مورد قبول قرار گرفته و البته هم باشگاه ذوب آهن و هم رادولوویچ مجبور به پرداخت ارقامی در یک ماه پیش رو خواهند شد. بر اساس این حکم میودراگ رادولوویچ به علت نقض قرارداد خود باید تا ۳۰ روز مبلغ ۱۶۴ دلار را به عنوان خسارت به باشگاه ذوب آهن پرداخت کند. اما ذوب آهن نیز ملزم به پرداخت رقم ۴۸ هزار دلار به عنوان دستمزد معوقه به این سرمربی هستند. طرفین باید رسید پرداختی های خود را به فیفا نیز ارسال بکنند.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان