حکیمی: دومی PSG در گروه اصلا ناامیدکننده نیست

اشرف حکیمی، ستاره مراکشی پاری‌سن‌ژرمن، می‌گوید هدف آنها رفتن تا مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا است....

به گزارش "ورزش سه"، شکست تلخ پاری سن ژرمن برابر منچستر سیتی باعث شد که این تیم نتواند به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا شود. در واقع شاگردان مائوریسیو پوچتینو با توجه به دومی در گروه، طبیعتاً کار دشوارتری در مرحله بعدی رقابت‌ها خواهند داشت.

پاری سن ژرمن فرداشب در یک مسابقه تشریفاتی به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت. اشرف حکیمی، ستاره مراکشی این تیم، در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: "ما باید برنده شویم و سه امتیاز را بگیریم این یک مسابقه در لیگ قهرمانان اروپا است. من قبلاً و هنگامی که در دورتموند بودم مقابل کلوب بروژ بازی کرده بودم و آنها تیم بسیار خوبی هستند.

مردم همیشه انتقاد می‌کنند و می‌گویند که خوب یا بد بازی می‌کنیم. به آنها احترام می‌گذارم اما بازیکنان جدیدی در تیم حضور پیدا کرده‌اند. ما در حال تلاش هستیم تا دستورات مربی را عملی کنیم و این مسئله کمی طول می کشد. این که به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد می شویم اصلا ناامید کننده نیست. هدف ما رفتن تا مرحله پایانی مسابقات بدون در نظر گرفتن رتبه است. اول از همه به مسابقه فردا برابر کلوب بروژ فکر می‌کنیم."

رابطه نزدیک با کلیان امباپه: "ما دوستان بسیار خوبی هستیم و یک پیوند طبیعی بین مان برقرار است. ما هم ‌سن هستیم و چیزهای مشابه را دوست داریم‌."

روند گلزنی برای پاری سن ژرمن: "درست است من شروع خوبی داشتم. من گل هم زدم اما اول از همه یک مدافع هستم. در واقع اولین هدفم این است که یک مدافع خوب باشم."

تگ ها


اشرف حکیمی پاری سن ژرمن کیلیان امباپه