حیدریه: حریف فریاد زد، من اخراج شدم!

حیدریه می‌گوید که علت اخراج او فریاد بازیکن حریف بر سر داور بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فولاد در حالی مقابل نساجی شکست خورد که یکی از بازیکنان این تیم با تصمیم داور مسابقه اخراج شد. وحید حیدریه که نمایش خوبی را در هفته های اخیر داشته، بازیکن اخراجی فولاد بود که اعتقاد دارد در صورتی که اخراج نمی‌شد، فولاد پیروزی را به دست می‌آورد.

* فولاد بی انگیزه نمی‌شود


اگر یازده به یازده بودیم بازهم گل می‌زدیم و بازی کامل در اختیار ما بود، نساجی با اینکه همه تیم‌ها را تحت فشار می‌گذارد اما در زمین خودشان نگذاشتیم نزدیک دروازه تیم ما بشوند، مردم و هواداران فولاد باید بدانند که برای یکسری شاید سخت باشد که فولاد آسیایی شود اما بدانند که ما بی انگیزه و ناامید نمی‌شویم و قدرتمندتر برای ادامه مسابقات خواهیم جنگید.

* باید برنده می‌شدیم اما...


در مورد کارت زرد اول بگویم که توپ را من گرفتم و پی از آن کمی از پایم جدا شد و یک خطای ساده انجام شد، خطا بود واقعا نمی‌دانم کارت زرد داشت یا نه اما در مورد کارت زرد دوم باید بگویم نمی‌دانم چطور کارت به من داده شد و مطمئنم کارت نداشت، اصلا خطای خاصی نبود که داور بخواهد کارتی بدهد و تیم ما را ده نفره کند. داور رویش به سمت دیگری بود و بازیکن حریف بدون اینکه برخورد خاصی با او داشته باشم، داد زد و حتی زمین نخورد، داور هم برگشت و کارت داد. باور کنید هنوز هم نمی‌دانم چه شد و چرا اخراج شدم. کارشناسان داوری هم گفته‌اند که این اخراج اشتباه بوده اما چه سودی برای ما دارد؟ دیداری که باید به راحتی برنده می⁦‌شدیم را باختیم

* پنالتی صددرصد ما را نگرفتند


اشتباه داوری فقط اخراج من نبود، یک پنالتی صد درصد برای ما گرفته نشد و در سوی مقابل یک پنالتی برای حریف گرفته شد که فکر می‌کنم اشتباه بود با این‌حال باید این شکست را فراموش کنیم و به فکر دیدارهای آتی باشیم.

* امیدوارم اشتباه داوری هیچ وقت نباشد


از آقای آذری مدیریت باشگاه، آقای نکونام، کادرفنی، بازیکنان، عوامل تیم و هواداران بابت این کارتی که خودم هم نمی‌دانم چرا داده شد و گرفتم، عذر می‌خواهم. نمی‌دانم ناراحتی‌ام را چگونه بیان کنم و امیدوارم که دیگر شاهد اشتباهات داوری در هیچ دیداری نباشیم که اینگونه تلاش و زحمات هر تیمی به هدر برود.

بیشتر بخوانید:

محمدی: اعتراض ما به تصمیمات و نحوه برخورد داور بود

احمدزاده؛ مدعی جدید آقای پاس گلی لیگ برتر!

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان وحید حیدریه فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال