حیدریه: من تعصب فولاد را می‌کشم!

وحید حیدریه می‌گوید که فولاد شایسته کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی لیگ برتر است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وحید حیدریه مدافع چپ تیم فولاد که این فصل برای فولاد درخشید، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به کسب سهمیه عنوان کرد: سهمیه آسیایی که میخواهیم درباره آن صحبت کنیم، فقط به بازی آخر مربوط نیست. ما بیش از یک سال یعنی ۱۴ ماه سختی کشیدیم و کسی هم فکر نمی‌کرد فولاد همچین عملکرد خوبی داشته باشد. واقعا سال سخت و فرسایشی بود و فراز و نشیب زیادی هم داشت، مخصوصا در دوره بعد از کرونا که تعطیلی زیادی را تجربه کردیم و بعد از آن هم دو ماه از خانواده دور بودیم و در اردو قرار داشتیم. اما خداراشکر که آخرش ختم به خیر شد.

ستاره این فصل فولاد راجع به اوج گیری با فولاد پس از ناکامی در پرسپولیس اظهار داشت: آن فصلی که در پرسپولیس بودم، قبلش بازیکن فیکس پیکان بودم. من شرایط خوبی داشتم اما هفته سوم بازی با سپاهان مصدوم شدم و پنجاه روز دور بودم. آن سال از لحاظ فوتبالی سال خوبی برای من نبود و اصلا دوست ندارم به آن فکر کنم.

او درخصوص تصمیم برانکو برای کنار گذاشتنش گفت: من از آقای برانکو خیلی چیزها یاد گرفتم و ایشان یک مربی باشخصیت است. به هر نحوی که بود برای من گذشت و تمام شد. من آخر آن فصل سرباز شدم و مجبور بودم از بین فجر و ملوان یکی را انتخاب کنم، به همین خاطر از سطح اول پایین تر رفتم اما خوشحالم که امسال خوب برگشتم و مطمئن باشید که این تازه اول کار من است.

وحید حیدریه در پاسخ به این سوال که آیا خودش تصور کسب سهمیه آسیایی را داشت؟ گفت: با تیمی که اول فصل بسته شده بود، فکر کنم خود هواداران هم همچین توقعی از ما نداشتند. ما اول فصل هدفمان سهمیه نبود اما می‌خواستیم که بازی به بازی بجنگیم و مردم خوزستان را خوشحال کنیم. به هواداران دوباره تبریک می‌گویم، آن ها شایسته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

مدافع چپ فولاد در مورد شرایطش برای فصل آینده گفت: فعلا که در تعطیلات هستیم، من با وجود این که پیشنهاداتی دارم، راغب هستم که در این تیم بمانم چون از زندگی در خوزستان و بازی در فولاد لذت می‌برم.

وی افزود: این فصل برایم خیلی خوب بود و خوشحالم که با جواد نکونام کار کردم، کار کردن با او و بازی در فولاد یک افتخار بزرگ است که نصیب من شد و خوشحالم که توانستم در آخرین بازی هم پاس گل بدهم و به پیروزی تیم کمک کنم.

حیدریه درباره شایعات موجود در فوتبال ایران گفت: قطعا پرسپولیس شایسته قهرمانی بوده و این را با فوتبالش نشان داده. من الان طرفدار فولاد هستم و تعصب فولاد را میکشم. پرسپولیس شایسته قهرمانی بوده و من در دوران فوتبال هیچ وقت کمک خاص را در هیچ تیمی ندیدم. اما همانطور که گفتم من الان پیراهن فولاد را برتن می‌کنم و با تمام توان برای این تیم بازی می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

نکونام: منع جذب خارجی‌ها قانون من درآوردی است!

پست معنادار نکونام با بوی خداحافظی؟ (عکس)

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان وحید حیدریه فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال