حیدری: اصلا از خداحافظی‌ام پشیمان نیستم

خسرو حیدری، پیشکسوت استقلال‌می گوید از خداحافظی با پیراهن آبی‌ها پشیمان نیست و اکنون کلاس‌های مربیگری‌اش را می گذراند‌....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خسرو حیدری که به تازگی مشاور ورزشی آجورلو شده و به باشگاه استقلال برگشته، امروز در مراسم تجلیل از پیشکسوتان این باشگاه حضور داشت. او در ابتدای صحبت‌هایش گفت: واقعا افتخار این را داشتم که از جوانی در این باشگاه رشد پیدا کنم. بعد از اینکه در استقلال بازی می‌کنی می‌توانی چندسال هم به تیم‌های دیگر بروی و دور بزنی؛ چون انقدر اسم استقلال بزرگ است که وقتی جدا می‌شوی می‌توانی چندسال دیگر هم بازی کنی؛ ولی من علی رغم پیشنهاداتی که داشتم دوست داشتم درجایی که رشد کردم از فوتبال خداحافظی کنم و الان اصلا پشیمان نیستم. خیلی‌ها به من می‌گویند چرا بازی نکردی و همه را سورپرایز کردی ولی به هرحال دوست داشتم در باشگاه خودم خداحافظی کنم و الان هم بعد از دوسال در جایگاه جدید به استقلال برگشتم و امیدوارم محبت‌های هواداران را جبران کنم.

حیدری ادامه داد: این همایش هم خیلی خوب بود. پیشکسوتان و بزرگان استقلال دور هم جمع شدند و به گفته آقای آجورلو اگر می‌خواهیم باشگاه استقلال موفق شود باید همدلی باشد. وقتی آقای مجیدی سرمربی تیم است همه باید از او حمایت کنند. انشاالله بتوانیم سال خیلی خوبی داشته باشیم. تیم در آرامش است و امیدوارم امسال نتایج خوبی بگیریم و یک قهرمانی که کمترین چیز است را به هواداران هدیه دهیم.

او در خصوص اینکه آیا بعد از خداحافظی تمرینمی‌کند یا خیر گفت: من برای آمادگی جسمانی‌ام تمرین می‌کنم و همینطور کلاس‌های مربیگری می‌روم. امیدوارم به عنوان یک عضو کوچک خانواده استقلال کمک بکنم. به نظرم باید در باشگاه استقلال هر کمکی از دست‌مان بر می‌آید در هرسمتی انجام دهیم. من دوست دارم به هواداران خدمت کنم و پستم مهم نیست.

او در مورد جذب یک بازیکن خارجی دیگر و همچنین شرایط تیم ملی بیان کرد: فکر کنم یک بازیکن خارجی دیگر جذب خواهد شد و این را آقای مجیدی بیشتر در جریان است. بازی تیم ملی با لبنان هم چون در خانه حریف است نمی‌شود گفت بازی راحتی است و امیدوارم روند رو به رشد تیم ملی ادامه داشته باشد. این حاشیه‌های دور تیم ملی باید برداشته شود چون هدف جام جهانی است. این حواشی دور و بر تیم زیاد جالب نیست و امیدوارم این دوبازی هم تیم ملی نتایج خوبی بگیرد و خیالمان راحت شود.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال