حیدری: ديدار تراكتور حساس است، بايد بازی كنم

استقلال تهران روز جمعه در ديداري حساس به مصاف تراكتورسازي مي رود. از جمع مصدومان استقلال احتمالاً فقط خسرو حيدري در ا ......

استقلال تهران روز جمعه در ديداري حساس به مصاف تراكتورسازي مي رود. از جمع مصدومان استقلال احتمالاً فقط خسرو حيدري در اين بازي مي تواند آبي ها را همراهي كند.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: خسرو حيدري قبل از بازي استقلال خوزستان زماني كه گرم مي كرد، در كشاله پاي خود احساس درد كرد. او سپس با مسئولان تيم حرف زد تا بازي نكند. حيدري تصور مي كرد بازي كردنش شايد با مصدوميت شديد او همراه شود. ديروز خسرو به تمرينات استقلال بازگشت با اين حال عده اي مي گفتند او احتمالاً به بازي تراكتورسازي نمي رسد. حيدري ظاهراً به طور كامل خوب نشده است و نمي تواند در تمرينات گروهي حاضر شود. هنوز معلوم نيست او چه زماني مي تواند در تمرينات تيمي شركت كند و اين مسئله ابهام درباره حضورش در بازي تراكتور را افزايش داده است. منتها آمادگي خسرو حيدري به شكلي است كه از نظر منصوريان حتي مي تواند بدون تمرين در تركيب قرار گيرد. قبل از بازي استقلال خوزستان هم دو جلسه تمريني استقلال را از دست داد ولي در تركيب ثابت تيمش حضور داشت. حيدري هم مي خواهد به هر شكل ممكن در مقابل تراكتورسازي براي استقلال بازي كند. گزينه اول منصوريان براي پست دفاع راست خسرو است ولي در دو بازي قبلي يك بار به دليل تغيير سيستم و يك بار هم به خاطر درد كشاله، او نتوانست در اين پست بازي كند. حيدري نمي خواهد بازي تراكتورسازي را از دست بدهد چراكه به همه مي گويد اين مسابقه اهميت زيادي دارد. او در اين باره گفته است: «بازي با تراكتورسازي بسيار مهم است. اين بازي حساسيت زيادي دارد و بايد به آن برسم. مي خواهم هر طور شده براي تيم بازي كنم.»

استقلال در دو بازي قبلي خود تنها يك امتياز به دست آورده است. اين يك امتياز براي استقلالي ها راضي كننده نيست. بازي با تراكتور مي تواند هم استقلال را به اوج ببرد و هم براي آبي ها بحران ساز شود. خسرو حيدري هم به خاطر همين چيزها مي خواهد كنار تيمش باشد. اين بازي در ورزشگاه آزادي هم برگزار مي شود و خسرو دوست دارد خودش را نشان دهد. او در بازي با صنعت نفت جزو معدود بازيكنان استقلال بود كه بد كار نكرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال