حیدری‌راد: باید در یورولیگ شرکت کنیم

برترین دروازه‌بان فصل گذشته لیگ هندبال رومانی گفت: در فصل جدید باید در رقابت‌های یورولیگ حضور پیدا کنیم که امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، سعید حیدری‌راد در خصوص قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: از اینکه فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا به شکل غیر منتظره‌ای حدف شدیم خیلی ناراحت شدم، زیرا حق ما این نبود و از آنجایی که بدون‌ باخت‌ بودیم لیاقت ما بود تا به جمع چهار تیم‌ برویم.

وی افزود: برای فصل جدید معیار‌هایی را برای حضور تیم‌ها در نظر گرفتند که یکی از آنها این بود که تیم الویروم نروژ را به عنوان حامی مسابقات به تیم بدون شکست‌ ما برای رقابت‌های فصل جاری ترجیح دادند. برای فصل جاری به جای لیگ قهرمانان اروپا باید در یورو لیگ حضور داشته باشیم که امیدوارم بهترین نتیجه و عملکرد را داشته باشیم.

دروازه‌بان تیم دینامو بخارست رومانی در خصوص شروع تمرینات این تیم گفت: تمرینات ما از هفته گذشته در فضای باز و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی شروع شده است. البته با این وجود به دلیل نبود تمرینات در مدتی که کرونا ما را وادار به قرنطینه کرده بود بدن ما دچار افت شده بود، اما اکنون فرصت داریم تا بار دیگر به آمادگی لازم‌برسیم. در روز‌های ۱۶ و ۱۹ آگوست باید به ترتیب در مسابقات جام حذفی و لیگ هندبال رومانی به مصاف حریفان خودمان برویم و در ادامه بنا به تصمیم کادرفنی بازی‌های تدارکاتی را در راستای آماده‌سازی تیم‌انجام خواهیم داد.

حیدری‌راد در مورد اینکه آیا حقوق دو ماه معوقه بازیکنان را مسئولان‌باشگاه دیناموبخارست پرداخت کردند یا خیر، توضیح داد: قول داده‌اند تا حقوق دو ماه را به ما بدهند و امیدوارم این اتفاق هم رخ دهد.

بیشتر بخوانید:

هندبال ایران بدون نماینده در جام باشگاه‌های زنان آسیا

تعطیلی ۱۸ ماهه تیم ملی هندبال بانوان

 

 

تگ ها


هندبال هندبال