حیدری و مظفری زاده:کارت زرد برای بیرانوند کافی بود

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: بیژن حیدری عملکرد داوری خوبی در بازی تراکتور و پرسپولیس داشت و سوت های خوب و به موقعی زد....

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: بیژن حیدری عملکرد داوری خوبی در بازی تراکتور و پرسپولیس داشت و سوت های خوب و به موقعی زد.

به گزارش مدال،حیدر سیلمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان، درباره عملکرد داوری بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بیژن حیدری عملکرد بسیار خوبی در این بازی داشت. او داور باتجربه‌ای است و می‌تواند جایگزین خوبی برای علیرضا فغانی باشد. تصمیماتی که او در این بازی گرفت، در کل درست بود و توانست مدیریت خوبی در این بازی داشته باشد.

او درباره اخطارهایی که حیدری در این بازی داد تاکید کرد:‌ تمام اخطارهای حیدری در این بازی درست بود و با وجود جوی که در استادیوم وجود داشت، توانست با آرامش کامل، اخطارهای لازم را در این بازی بدهد.

سلیمانی در پایان گفت:‌ تنها صحنه بحث‌برانگیز این بازی در دقیقه ۸۶ رخ داد که بیرواند در شروع مجدد، با بازیکن شماره ۴ تراکتور برخورد داشت و بیژن حیدری هم به بازیکن تراکتور و هم بیرانوند کارت زرد داد که این اخطار هم کاملا درست بود.

 

مظفری زاده:کارت به دژاگه درست بود

 

سعید مظفری زاده دیگر کارشناس داوری فوتبال ایران نیز ضمن تجلیل از عملکرد داور مسابقه گفت:در طول نیمه اول و نیمه دوم، داور سعی کرد با دوندگی زیاد بر صحنه ها مسلط باشد و بازی را مدیریت کند. روند بازی به خوبی پیش رفت.


او ادامه داد:در دقیقه 86: داور به درستی ایمان سلیمی را به دلیل خطایی که روی علیرضا بیرانوند انجام داد، با کارت زرد جریمه کرد و همینطور به درستی عکس العمل بیرانوند را هم با کارت زرد جریمه کرد.ضمن اینکه داور به درستی از اختیارات خودش برای جریمه بازیکنان خاطی روی نیمکت استفاده کرد و اشکان دژاگه را با کارت زرد جریمه کرد.


در مجموع صحنه خاصی در این مسابقه وجود نداشت و علیرغم حساسیتی که در آن وجود داشت، داور و تیمش به خوبی توانستند بازی را مدیریت و قضاوت کنند.

 

 

بیشتربخوانید:

فریم به فریم با آرتیست بازی خطرناک بیرو

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوم لیگ نوزدهم درگیری بیرانوند تراکتور پرسپولیس