دلیل عجیب مصدومیت مهاجم جنجالی رئال

نشریه کوریر بلگراد امروز ادعا کرد که لوکا یوویچ به دلیل سقوط از تراس دچار مصدومیت از ناحیه پا شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه رئال مادرید سه روز پیش رسما اعلام کرد که لوکا یوویچ مهاجم صربستانی، دچار شکستگی استخوان پای راست شده است.

لوکا یوویچ تابستان سال گذشته و با مبلغ ۶۰ میلیون یورو از فرانکفورت راهی برنابئو شد و هواداران رئال مادرید امیدوار به ظهور یک ستاره گلزن در ترکیب تیم شان بودند، اما فصل برای لوکا یوویچ خوب پیش نرفت و او تنها دو بار موفق به گلزنی شده است. اگر خبر به پایان رسیدن فصل در مورد لوکا یوویچ صحت داشته باشد، می توان گفت اولین سال حضور در اسپانیا به بدترین شکل برای او سپری شده است.

پدر یوویچ در واکنش به مصدومیت عجیب پسرش به خبرنگاران گفته بود:« لوکا در بلگراد و هنگام تمرین در خانه مصدوم شد. او مایوس شده و کمی هم می ترسد. همه مثل خودش از این اتفاق شگفت زده شدیم و کسی انتظار نداشت در خانه مصدوم شود.

لوکا دستورالعمل تمرینی را از مربیان رئال گرفته بود و روزانه طبق همان ها تمرین می کرد. در جریان یکی از این تمرینات او احساس درد کرد. چه کسی فکر می کردد مصدومیتش جدی باشد؟»

نکته جالب اما در مورد نحوه مصدومیت لوکا یوویچ است. نشریه "کوریر"، چاپ بلگراد به نقل از یکی از اعضای خانواده ستاره رئال نوشت:« واقعا یک حادثه بود و نمی دانم چگونه توضیح بدهم. لوکا از تراس خانه اش سقوط کرد و به شدت صدمه دید. هنوز نمی دانم چطور این اتفاق رخ داد ولی باشگاه رئال به او گفته است که در مورد چگونگی مصدومیتش، با رسانه ها صحبت نکند.»

این در حالی است که پیشتر اعلام شده بود، یوویچ در حال تمرینات خانگی مصدوم شده است.

بیشتر بخوانید:
گزارش جنجالی مارکا؛ رشوه‌گیری در فوتبال اسپانیا
قصد دارم گواردیولا را به بارسا برگردانم 

تگ ها


لوکا یوویچ فوتبال جهان رئال مادرید مصدومیت رئال مادرید فوتبال