حیرت مربی ایتالیایی از بی‌اعتنایی هویبرگ

در حالیکه آنتونیو کنته برای برپایی جشن پیروزی بزرگ برابر منچسترسیتی دستانش را برای در آغوش گرفتن هویبرگ باز کرده بود، با بی اعتنایی این بازیکن شوکه شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از شادی وصف ناپذیر حاصل از پیروزی دراماتیک تاتنهام برابر منچسترسیتی، آنتونیو کنته در تمام لحظاتی که آغوشش را به روی پیر امیل هویبرگ باز کرده بود، نمی توانست باور کند که این بازیکن دانمارکی به آغوش باز او بی اعتنا باشد.

سرمربی ایتالیایی که تیمش موفق شده بود در لحظات مرگبار بازی در اتحاد با گل هری کین مقابل تیم گواردیولا به پیروزی برسد، به وضوح از تصمیم هویبرگ مبنی بر نادیده گرفتن آغوش او در جشن پیروزی و پس از سوت پایان بازی، کاملا متعجب شده بود.

در حالیکه اسپرز تا دقیقه 89 با نتیجه دو بر یک پیش بود، ناگهان برخورد توپ به دستِ باز کریستین رومرو باعث شد آنتونی تیلور پس از بازبینی صحنه توسط VAR، یک خطای پنالتی به سود سیتی اعلام کند و ریاض محرز آن را به گل تساوی تبدیل کرد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 90+5 ارسال دیان کولوسفسکی از سمت راست به روی دروازه با ضربه سر هری کین همراه شد و او توانست نتیجه بازی را در آخرین ثانیه های بازی تغییر دهد و تاتنهام با یک پیروزی دراماتیک، 3 امتیاز مسابقه را از آن خود کند.

این یک پایان عاطفی برای یک مسابقه پر اکشن بود و پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی توسط آنتونی تیلور، یک عدد آنتونیو کنته‌ی خوشحال قصد داشت تا از تک تک بازیکنانش پس از یک عملکرد جنگجویانه تقدیر و تشکر کند.

سرمربی سابق چلسی و اینترمیلان در حالی که رایان سسنیون را در آغوش گرفته بود و در زمانی که دوربین های Sky Sports او را زیر نظر گرفته بودند، با یک ری اکشن عجیب و غیرمنتظره شکار شد.

چند ثانیه بعد از خوش و بش با سسنیون، کنته به سمت هافبک تیمش پیر-امیل هویبرگ رفت، اما در حالی که او دستانش را برای در آغوش گرفتن شاگردش باز کرده بود، ملی پوش دانمارکی به کنته پشت کرد و راهی رختکن شد و سرمربی ایتالیایی از این کار او حیرت زده شد.

همانطور که در فیلم این اتفاق واضح است، کنته پس از این حادثه خیلی خوشحال به نظر نمی رسید. البته ممکن است این اقدام هویبرگ کاملا تصادفی بوده باشد. او ممکن است قبل از ترک صحنه، کنته را ندیده باشد. اما طرفداران در رسانه های اجتماعی در مورد این لحظه غیرعادی نظرات دیگری دارند.

یکی از کاربران نوشت: "این وضعیت بسیار جالب است. چرا پیر همینطور از کنته دور می شود؟ شاید در پشت صحنه ها چیزی در حال رخ دادن است؟"

دیگری اظهار داشت: "چه مشکلی بین هویبرگ و کنته وجود دارد؟ من نگرانم..."

در اوایل این ماه، کنته از عملکرد هویبیرگ در جریان بازی لیگ برتر مقابل ساوتهمپتون راضی نبود. در واقع، سرمربی ایتالیایی او را بعد از 58 دقیقه از زمین بازی بیرون کشید تا رودریگو بنتانکور، خرید جدید خود را در لیگ برتر بازی دهد.

به گفته آلاسدایر گلد خبرنگار اسپرز، کنته پس از اینکه هویبرگ چند پاس درهم و برهم زد، "از ناامیدی فریاد زد". این بازیکن سپس در بازی آخر هفته گذشته اسپرز مقابل وولوز از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد، اما نقش مهمی در پیروزی این تیم مقابل منچسترسیتی ایفا کرد.

تگ ها


فوتبال جهان آنتونیو کونته تاتنهام لیگ برتر فوتبال