خادمی: سیم‌های پیست بیرون زده‌اند!

رکاب‌زن خوزستانی تیم‌ملی با اشاره به وضعیت نامناسب تنها پیست دوچرخه‌سواری استان در اهواز، گفت: سیم‌ها و آهن‌های پیست بیرون زده‌اند و اگر در آن تمرین کنیم، لاستیک دوچرخه‌هایمان پاره خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، احسان خادمی با گله‌مندی از وضعیت پیست دوچرخه‌سواری ۱۶ هکتاری اهواز، اظهار کرد: این پیست تنها پیست دوچرخه‌سواری خوزستان است که کلا از بین رفته است و نمی‌توان دیگر در آن تمرین کنیم یا مسابقه بدهیم.

وی بیان کرد: آن قدر به این پیست رسیدگی نکردند که از بین رفت و خواهشی که دارم این است که هر چه سریع تر به وضعیت آن رسیدگی کنند تا حداقل همین چهار ملی‌پوش در بخش آقایان از دست نروند. امید ما همین یک پیست بود که آن هم خراب شده است.

این ملی‌پوش خوزستانی گفت: حدود ۲۰ روز دیگر مسابقات کشوری را در پیش داریم که باتوجه به شرایط فعلی پیست و این که دوچرخه و تجهیزات لازم را نداریم، به احتمال زیاد در این رقابت ها رکاب نمی زنیم و انصراف می دهیم. ما نیاز به حمایت داریم تا بتوانیم برای خوزستان در کشور و مسابقات بین المللی افتخارآفرینی کنیم. بدون امکانات و تجهیزات که نمی توانیم به جنگ با مدعیان این رشته برویم.

وی با بیان این که پیست نامناسب و نبود امکانات جز آبروریزی چیزی برای استان ندارد، خاطر نشان کرد: داشتن پیست مناسب برای ما دوچرخه سواران از نان شب واجب تر است. مدتی پیش که پیست را دیدم هنگ کردم و اصلا نمی توان در آن تمرین کرد و فکر کنم الان شرایط آن بدتر هم شده است. سیم ها و آهن های پیست بیرون زده اند و اگر در آن تمرین کنیم، لاستیک دوچرخه‌هایمان پاره خواهد شد. به هر حال بعد از ۱۱ سال فعالیت، نمی دانم کی باید از استرس ما از نبود شرایط لازم، کم شود.

تگ ها


دوچرخه سواری