خادم در بانک مرکزی و بنی تمیم در وزارتخانه هستند!

دبیر فدراسیون کشتی گفت: نایب رییس فدراسیون کشتی در وزارت ورزش منتظر دریافت ارز مبادله ای است ......

دبیر فدراسیون کشتی گفت: نایب رییس فدراسیون کشتی در وزارت ورزش منتظر دریافت ارز مبادله ای است.

به گزارش مدال، رضا لایق، دبیر فدراسیون کشتی در زمینه دریافت ارز مبادله ای برای اعزام تیم های ملی به رقابت های جهانی مجارستان اظهار داشت: در حالی که کمتر از دوازده ساعت تا زمان اعزام تیم به رقابت های جهانی باقی مانده است، هنوز ارز مبادله ای دریافت نکرده ایم.

وی ادامه داد: ما پول مد نظر را از چند روز گذشته به حساب بانک مرکزی واریز کرده ایم و حتی حساب ارزی هم در بانک مد نظر بانک مرکزی باز کرده ایم.

دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: امروز رسول خادم شخصا برای دریافت ارز به بانک مرکزی مراجعه کرده است و در حال حاضر منتظر این هستیم که  وزارت ورزش این ارز را به ما اختصاص دهد، چون کار از روند اداری بانک مرکزی خارج شده است و بنی تمیم، نایب رییس فدراسیون هم اکنون در وزارت منتظر دریافت ارز است.

وی خاطر نشان کرد: در حالی که حدود یازده ساعت تا زمان اعزام به مجارستان باقی مانده است کشتی گیران، کادر  فنی و مسولان فدراسیون از نظر روحی و روانی تحت فشار هستند که تیم می رود یا نمی رود در حالی که برخی رقبای ما در حال پرواز به سوی بوداپست هستند یا در محل برگزاری رقابت ها هستند.

لایق در پایان گفت: چون تمام پول به حساب بانک مرکزی واریز کرده ایم، بودجه ای هم نداریم تا از بازار آزاد هم برای اعزام تیم ارز تهیه کنیم و امیدوارم با کمک وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان مالی وزارتخانه این مشکل حل شوند و تیم اعزام شود.

تگ ها


کشتی