خادم: فریدون قنبری به حقش در کشتی نرسید

رئیس پیشین فدراسیون کشتی دلیل حضورش در مراسم تشییع فریدون قنبری را صرفا به خاطر بزرگواری او در سال ۲۰۰۴ ندانست و تاکید کرد که به خاطر صداقت و دل پاک این مرد به کرمانشاه رفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قهرمان سابق کشتی جهان و دارنده مدال برنز المپیک با بیان این جمله که «فریدون قنبری بسیار کمتر از آن چیزی که استحقاقش داشت، در کشتی رسید» ادامه داد: من فکر می‌کنم با خودش لااقل خوب بود. در دنیای امروز که همه دارای حاشیه و نقاب‌های گوناگون هستند، اگر یکی حالش با خودش خوب باشد، یک نعمت بزرگ است؛ فارع از همه سروصداها و هیاهویی که در دنیای بیرون وجود دارد. این ضایعه را به خانمش، خانواده‌اش و دوستدارانش تسلیت می‌گویم.


خادم که در درگذشت قنبری، در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام به خاطره‌ای از المپیک ۲۰۰۴ آتن و پهلوانی قهرمان کرمانشاهی اشاره کرده بود، در مورد این ماجرا خاطرنشان کرد: این چیزی که در صفحه اینستاگرامم نوشتم را بارها مطرح کرده بودم. در تمام این سال‌ها بارها شفاهی برای افراد  مختلف و حتی برای بچه‌های خودم گفته بودم اما بعد از این اتفاق تلخ، کتبی‌اش کردم. این ماجرا راز سربه مهری نبود و حتی چند سال پیش که فریدون قنبری را دیدم برای بار چندم از او تشکر کردم. درست است که آن سال من هم به چیزی که مد نظرم بود نرسیدم ولی بزرگواری فریدون قنبری در جای خودش محفوظ است و قابل فراموش شدن نیست.

بیشتر بخوانید:

علی‌نژاد: حمایت وزارت ورزش از کشتی صد درصدی است

طلای المپیکی ایران در خانه می ماند!

 

 

تگ ها


وزارت ورزش و جوانان امیررضا خادم کشتی