خارجی‌های استقلال در آستانه ترک ایران

با تعطیلی رقابت های لیگ برتر و تمرینات استقلال سه بازیکن خارجی آبی در مسیر ترک ایران قرار گرفتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرانجام با وجود پافشاری های صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با گسترش شیوع کرونا ویروس در ایران رقابت های لیگ برتر تا اواسط فروردین ماه ۹۹ تعطیل شد. با این تصمیم سران باشگاه ها و مربیان نیز تا حدودی از بلاتکلیفی خارج و تمرینات خود را برای مدتی نسبتا طولانی تعطیل کردند.


یکی از این تیم ها استقلال تهران بود که بنا به تصمیم فرهاد مجیدی تا ۲۵ اسفندماه تمرینات را تعطیل کرد تا مجددا از این روز دور هم جمع شده با فروکش کردن بحران کروناویروس دوباره برنامه آماده سازی خود را از سر بگیرند. با این تصمیم بازیکنان داخلی برای استراحت در کنار خانواده راهی شهرهای خود شدند تا سه بازیکن خارجی این تیم نیز در صدد گرفتن مرخصی بیشتر و ترک ایران باشند.


هروه میلیچ، شیخ دیاباته و نیکولای بودوروف دیروز با قطعی شدن تعطیلی ده روزه تمرینات خواستار مرخصی و ترک ایران شدند اما در این راه با توجه به لغو بسیاری از پروازهای خروجی با مشکلات غیرمنتظره ای روبرو و سفرشان در ابهام قرار گرفت. جالب این که دیاباته مصدوم در حالی که امید می رفت از هفته آتی به تمرینات اضافه شود با ترک ایران به احتمال فراوان باید روزهای پایانی درمانی خود را در فرانسه پیگیری و گزارش افدامات خود را به کادرپزشکی استقلال بدهد.

بیشتر بخوانید:

تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد

تگ ها


استقلال تهران دیاباته فوتبال ایران استقلال خارجی های استقلال نیکولای بودوروف شیخ دیاباته میلیچ استقلال میلیچ Hrvoje Milić شیخ دیاباته استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال