خارجی‌های استقلال، همسایه‌های پرسپولیس/خوش و بش گرم میلیچ و رادوشوویچ

اردوی پیش از بازی تیم فوتبال پرسپولیس در اولین هفته از رقابت‌های نوزدهمین دوره لیگ‌برتر در هتل پارسیان اوین تهران برگزار شده است....

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس اردوی پیش از بازی خود برابر تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم را در هتل پارسیان اوین تهران برپا کرده است.
شاگردان گابریل کالدرون در پایان تمرین عصر چهارشنبه و مشخص شدن لیست ۱۹ نفره دیدار برابر شاگردان فراز کمالوند راهی هتل محل اقامت خود شدند.
*طبق لیست تنظیم‌شده توسط محسن خلیلی، هم‌اتاقی‌ها مشخص شده و برای استراحت به اتاق‌های خود رفتند.
*ایرج عرب تنها عضو از باشگاه بود که برای همراهی پرسپولیسی‌ها به هتل اوین آمد و شام را نیز در کنار تیم صرف کرد.
*هروویه میلیچ و شیخ دیابته، دو بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال در هتل محل اردوی پرسپولیس اقامت دارند. در این بین بوژیدار رادوشوویچ ملاقات کوتاهی با هم‌وطن خود داشت و مدافع استقلال را از تنهایی در آورد.
*جانباز موسی سلامت که برای عیادت از کمال کامیابی‌نیا به بیمارستان رفته بود، در هتل محل اردوی پرسپولیس حاضر شد و به دعوت بزرگتر‌های تیم برای صرف شام همراه پرسپولیسی‌ها به رستوران رفت.
*مهدی ترابی، سیدجلال حسینی، بوژیدار رادوشوویچ، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محسن خلیلی و کریم باقری در لابی هتل با اندک هواداران حاضر در محل اردوی سرخ‌پوشان عکس یادگاری گرفتند.
*شور و شوق هواداران حاضر در محل اردوی پرسپولیس برای عکس گرفتن با بازیکنان برای میهمانان خارجی هتل اوین سوأل‌برانگیز بود. به همین دلیل از مدیران هتل علت این ازدحام را پرس و جو کردند. مسئولان هتل هم برای آن‌ها توضیح دادند که امشب تیم فوتبال پرسپولیس برای اردوی پیش از بازی خود در این هتل اقامت دارد. همچنین در ادامه افزودند که پرسپولیس قهرمان ۳ دوره پیاپی فوتبال ایران است. این صحبت‌ها میهمانان خارجی هتل اوین را ترغیب کرد تا با نفرات قهرمان فوتبال ایران عکس یادگاری بگیرند.
*مدیریت هتل پارسیان اوین در صفحه تلویزیون تبلیغات لابی هتل حضور اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در این مکان را خیرمقدم گفته و برای سرخ‌پوشان آرزوی موفقیت و پیروزی کرده بودند.
*پرسپولیسی‌ها شام را در رستوران طبقه اول هتل محل اقامت خود صرف کرده و سپس به صحبت‌های کوتاه مدیرعامل و سرمربی خود گوش فرا دادند. سپس برای استراحت به اتاق‌های خود رفتند.
*گابریل کالدرون پس از صرف شام، بازیکنان را در قالب گروه‌های ۴ نفره نزد خود فرا می‌خواند و با آنان درباره اهمیت بازی برابر پارس‌جنوبی جم و لزوم یک شروع خوب و دیگر مسائل مربوط به تیم صحبت کرد.
*گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۱۰ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در نخستین بازی خود از سری رقابت‌های لیگ نوزدهم در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم خواهد بود.

اخبارمرتبط:

دیدار عرب با کالدرون و سرخپوشان در اردو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران خارجی های پرسپولیس و استقلال هتل پارسیان اوین پرسپولیس پارس جنوبی جم پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال