خارجی‌‌های نامدار در ترکیب الاتحاد؛ از ستاره سابق اینتر تا گلزن برزیلی

الاتحاد عربستان در شرایطی مقابل ذوب‌آهن قرار خواهد گرفت که 4 بازیکن خارجی نسبتا مطرح در لیست آسیایی این تیم قرار گرفته‌اند....

الاتحاد عربستان با 4 بازیکن خارجی به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، الاتحاد عربستان فردا شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل ذوب‌آهن قرار خواهد گرفت. این تیم عربستانی با چند تغییر نسبت به مرحله گروهی در این مرحله به میدان خواهد رفت و مهم‌ترین تغییرات در لیست بازیکنان این تیم، مربوط به بازیکنان خارجی الاتحاد خواهد بود.
الاتحاد فصل گذشته از رومارینیو، کارلوس ویلانوا، سکو سانوگو و متیو یورمن در این رقابت‌ها استفاده کرد و حال از این جمع 4 نفره، رومارینیو و ویلانوا در جمع بازیکنان این تیم در این رقابت‌ها باقی‌مانده‌اند، یورمن و سانوگو به طور کامل از لیست بازیکنان این تیم کنار گذاشته شده‌اند. امیلیانو وچیو وینگر آرژانتینی و لوئیس خیمنز هافبک تهاجمی اهل شیلی دو خرید خارجی این تیم در تابستان امسال هستند که در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند یافت.
وچیو فصل گذشته در الشباب امارات بازی کرده و سابقه حضور در سانتوس و کورینتیانس برزیل، کولوکولوی شیلی و چند تیم دیگر را در آمریکای لاتین داشته است.
خمینز نیز سال‌ها سابقه بازی برای اینترملان، فیورنتینا، لاتزیو، پارما و چند تیم دیگر را داشته است.
این در حالی است که رومارینیو مهاجم گلزن برزیلی که سابقه بازی در تیم‌های اماراتی را داشته نیز امید اول الاتحاد در خط حمله خواهد بود.
کارلوس ویلانوا هافبک خلاق اهل شیلی نیز دیگر بازیکن خارجی این تیم است که فصل گذشته نقشی کلیدی در ترکیب الاتحاد داشته است، هر چند وی به دلیل مصدومیت در بازی با ذوب‌آهن حضور نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:
مدافع ذوب‌آهن بخشیده شد
سرمربی الاتحاد: بی‌صبرانه در انتظار رویارویی با ذوب‌آهن هستیم

تگ ها


ذوب آهن ذوب آهن الاتحاد لیگ قهرمانان آسیا لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ الاتحاد ذوب آهن الاتحاد الاتحاد-ذوب آهن AFC Champions League فوتبال