خاص ترین جشن تولد لیونل مسی در بارسلونا

لئو مسی فردا برای اولین بار در بارسلونا سالروز تولد خود را جشن خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از موندودپورتیوو، فردا ۲۴ ژوئن سالروز تولد یکی از نوابغ تاریخ فوتبال است. لیونل مسی قدم در ۳۳ سالگی خواهد گذاشت و برای اولین بار در چنین روزی در بارسلونا حضور دارد. شیوع کرونا و تعویق لالیگا سبب شد تا مسی در چنین روزی همچنان در بارسلونا باشد در حالی که معمولا یا در تعطیلات بود یا در اردوی تیم ملی آرژانتین برای حضور در جام جهانی یا کوپا آمه ریکا.

مسی امشب در نوکمپ باید برابر بیلبائو قرار بگیرد و می تواند با زدن گل هفتصدم دوران فوتبالش، بهترین هدیه را به خود و هواداران بارسا بدهد. در بازی قبلی برابر سویا مسی در گلزنی ناکام ماند ولی امشب فرصت جبران خواهد داشت.

پیش از این او ۲۴ بار دروازه بیلبائو را باز کرده و نکته جالب اینکه چهارمین گل دوران فوتبالش را نیز به همین تیم زده است(فصل ۰۶-۲۰۰۵). پس از گلزنی به آلباسته، پاناتینایکوس و راسینگ سانتاندر، این بیلبائو بود که دروازه خود را به روی لیونل مسی جوان گشوده دید.

مسی بازی رفت برابر بیلبائو که با شکست ۱-۰ بارسا همراه شد را به دلیل مصدومیت از دست داده بود. او در جدول گلزنان لالیگا ۲۱ گله است و کریم بنزما با ۴ گل اختلاف در تعقیب اوست. مسی در شروع مجدد لالیگا دو گل به مایورکا و یک گل نیز به لگانس زده است.

بیشتر بخوانید:

بزرگترین دشمن بارسلونا در شروع مجدد لالیگا

زخمی که لیونل مسی را به مرز انفجار رساند!(عکس)

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال