خاطرات بد استقلالی‌ها از جم؛ هت‌تریک یا طلسم‌شکنی؟

استقلال تاکنون دوبار در جم مقابل پارس جنوبی به میدان رفته که هردوبازی را شکست خورده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استقلال در شرایطی روز یکشنبه در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل پارس جنوبی به میدان می‌روند که برای سومین بار به شهرستان جم سفر خواهند کرد.


تیم پارس جنوبی از لیگ برتر هفدهم جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورد و طی دو فصل گذشته آبی پوشان دوبار در شهرستان جم به میدان رفتند و حالا برای سومین بار به این شهر کوچک سفر می‌کنند.


نکته قابل توجه اما در دو سفر قبلی آبی پوشان به جم خاطرات تلخ آنها از این شهرستان است. در لیگ هفدهم استقلال با هدایت علیرضا منصوریان در جم مقابل پارس جنوبی قدرتمند آن روزها و تیم تحت هدایت مهدی تارتار قرار گرفت که آن بازی را زردپوشان بوشهری با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان بردند و زمینه ساز اخراج منصوریان نیز شدند.


در لیگ هجدهم نیز استقلال در هفته چهارم به جم رفت و در حالی که کسی انتظار نداشت آبی ها بار دیگر شکست خوردند. در این مسابقه وینفرد شفر سرمربی استقلال بود و او نیز در مصاف با شاگردان مهدی تارتار کاری از پیش نبرد و یک بر صفر بازنده شد.


حالا استقلالی‌ها در حالی با سرمربیگری فرهاد مجیدی به جم می‌روند که خاطرات خوبی از بازی در این شهر ندارند. از طرف دیگر پارس جنوبی نیز با تیم خوب آن روزها فاصله دارد اما بی تردید شرایط دو تیم در جدول می‌تواند به جذابیت‌های مسابقه یکشنبه شب کمک کند. مسابقه‌ای که استقلال برای جا نماندن از کورس قهرمانی برای برد آن تلاش می‌کند و پارس جنوبی نیز در تلاش است تا در کورس پایین جدول امتیازات را جمع کند.


گفتنی است؛ دیدار پارس جنوبی و استقلال ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه در ورزشگاه تختی جم برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

مجیدی به نشست خبری نمی‌رسد

خط دفاع و حمله استقلال ضعیف شده است

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال