خاطره ای به بهانه این روزهای پرسپولیس و همامی /قراردادی که پاره شد، پایی که شکست

......

 

به گزارش مدال، حسین قدوسی در کانال شخصی خود با اشاره به خبری که امروز منتشر شده یادداشتی را نوشت.

همامی هفته گذشته شکایت جدیدی را علیه پرسپولیس به AFC ارسال کرده است و به نظر می‌رسد در صورت رسیدگی نکردن به این پرونده، اتفاق تلخی برای پرسپولیس رخ خواهد داد و شاید این باشگاه فصل آینده از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود.

قدوسی نوشت:مسعود خان همامی. چه راحت گفته محروم شدن پرسپولیس برایم اهمیتی ندارد. چه آسان گفته دیگر یک روز هم به باشگاه فرصت نمی دهم و با این نوع نگاه چه آسان تصور کرده که مسوولان باشگاه می خواهند تیم را نابود کنند نه او.

از همامی خاطره جالبی دارم. وقتی در باشگاه راه آهن بودیم او گلر تیم بود. تکلیف مالکیت باشگاه دیر مشخص شده و گلری هم در بازار نقل و انتقالات نمانده بود. اغلب تیم ها گلر گرفته بودند و مدیریت باشگاه محمد حسن انصاری فرد هم علاوه بر فرشید کریمی با همامی هم تمدید کرد. چند روز بعد  همامی و ایجنت معروفش پیغام دادند که او از  شهرداری تبریز پیشنهاد دارد و می خواهد برود. مدیر عامل راه آهن هم گفت ما روی همامی حساب کرده ایم و فکر جدایی را از سر بیرون کند.

یک روز عصر در محوطه ورزشگاه راه آهن واقع در اکباتان بودم.در نزدیکی دفتر مدیر عامل. اقای انصاری فرد رفته بود جایی و دفتر دار و منشی هم نبود. همامی آمد و گفت می شود:" قراردادم را ببینم. یکی از بندهای قرارداد را ندیده ام و یادم نیست"
من هم در اتاق مدیر عامل را باز کردم و گشتم و میان قراردادها و هر  دو نسخه قرارداد او را آوردم بیرون. همامی نسخه ای از قرارداد نداشت. یک نگاهی کرد و بعد فوری  قرارداد را پاره کرد. به همین راحتی. من مانده بودم هاج و واج.گفتم این چه  کاری بود کردی. او هم گفت من این قرارداد را قبول ندارم و......


دقایقی بعد انصاری فرد آمد. شرح ماجرا را گفتم. باورش نمی شد. بشدت عصبانی بود. هم از من و هم مخصوصا از همامی. زیر لب گفت حالا چکار کنیم بدون گلر......

ساعتی بعد اقای مدیر عامل صدایم کرد.گفت: عین خیالت نباشد. اتفاقا خوشحالم که همامی رفت. این به کار ما نمی آمد. با کلی سر و کله زدن قرارداد بست و کلی هم بند گذاشت و حالا با پیشنهاد بهتر که اصلا دلش اینجا نبود و همان بهتر که رفت"
در پاسخ گفتم؛ شما بخاطر من این حرف را می زنید وگرنه الان گلر کجا بود که بگیرید. او هم در جواب گفت؛ فقط کمی صبر کن تا حکمتش  را  ببینی. اگر ما ضرر کردیم بیا  بگو اینجوری شد. شک نکن آونی  که چوب این کارش رو میخوره خودش هست نه ما....بعدش هم با بودن فرشید کریمی جای هیچ نگرانی نداشته باش. هم گلر خوبی هس و هم پسر خوش قلبی هست و خدا هم بهش کمک میکنه"

 

گذشت و گذشت. دو ماه بعد خیلی از بچه های تیم راه آهن به من می گفتند یادت هست  چقدر ناراحت بودی. حالا می بینی همامی چه گل های بدی می خورد؟
یکی دو هفته هم نگذشت که خبر رسید پای همامی شکسته و  یکسری مشکلات شخصی هم برایش بوجود آمده بود. یک روزی از همان روزها مسعود همامی زنگ زد و گفت :من در حق تو و باشگاه راه آهن و اقای انصاری فرد کار خیلی  بدی کردم. حلالم کن. دارم همش بد میارم......شما می نویسند شکایت کنید اما این کار را نکردید و حالا من موندم و عذاب وجدان و این بدبیاری ها پشت بدبیاری. حلالم کن!

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال