خاطره جالب جواد قراب از نجات جانش توسط ناصر حجازی

پیشکسوت استقلال در سالگرد درگذشت ناصر حجازی خاطره ای جالب از این اسطوره را بیان کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جواد قراب به عنوان یکی از هم‌تیمی هایش ناصر حجازی در استقلال خاطرات زیادی با این اسطوره فقید دارد. او در سالگرد درگذشت حجازی درباره هم تیمی سابقش گفته است: ناصر یک شخصیت خاص داشت و از روزی که وارد فوتبال شد، شخصیتش را حفظ کرد. ناصر نه تنها یک دروازه‌بان فوق العاده بلکه یک فرد متمایز از دیگران هم بود. 


وی ادامه داد: من با او هم در استقلال و هم در تیم ملب هم تیمی بودم. از بازی‌های درخشان او، بازی مقابل کره شمالی بود. محبوبیت افرادی مثل فرهاد مجیدی و ناصر حجازی به زور ایجاد نشده و مردم آن‌ها را واقعا دوست دارند. برخی بازیکنان شخصیتشان به استقلال نمی‌خورد ولی حجازی شخصیتش مطابق استقلال بود.


پیشکسوت استقلال در ادامه با بیان خاطره ای از ناصر حجازی عنوان کرد: یک بار در استخر بودیم که پای من قفل شد و در آستانه غرق شدن بودم که ناصر به داخل آب پرید و جان مرا نجات داد. این خاطره‌ای فراموش نشدنی را از او برای همیشه دارم.


قراب در پایان درباره وضعیت استقلال با سرمربیگری فرهاد مجیدی افزود: انصافا فرهاد مجیدی در استقلال خوب کار می کند. ما باید این تیم را حمایت کنیم. من وقتی می‌بینم برای استقلال در این چند بازی پنالتی نمی‌گیرند، از خودم می‌پرسم داستان چیست؟ استقلال در آسیا عالی بود و تعطیلات لیگ برای بازی‌های تیم ملی، فرصت خوبی است تا بازیکنان کمی استراحت کنند و با قدرت بیشتر به مسابقات برگردند.

تگ ها


ناصر حجازی جواد قراب استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال