خاطره علاقه شدید کریمی به مک دونالد و اختلاف با دایی

مهرداد میناوند در خصوص علاقه شدید علی کریمی به مک دونالد و ماجراهای شام قبل از دیدار با بحرین خاطرات جالبی را در آنتن بیان کرد....

تلویزیون اینترنتی و اپلیکیشن " آنتن" در حال حاضر ویژه برنامه زنده "فینال لیگ قهرمانان آسیا" را به حضور ستاره های فوتبال ایران پخش می کند. علی کریمی و مهرداد میناوند از میهمانان خداداد عزیزی ستاره فوتبال ایران و مجری این برنامه است.


در ابتدای این برنامه علی کریمی و خداداد عزیزی در خصوص دیدار پرسپولیس و بازی های خاطره انگیز ایران و کره با یکدیگر صحبت کردند اما با پیوستن مهرداد میناوند به جمع این دو نفر فضای برنامه بیش از قبل شوخ طبعانه شد. در این میان علاقه علی کریمی به فست فودهای مک دونالد باعث شد تا خداداد و میناوند از خاطرات کریمی در اردوهای تیم ملی در این خصوص بگویند. خداداد عزیزی ابتدا در خصوص جام ملت های ۲۰۰۰ لبنان گفت:


علی کریمی علاقه زیادی به مک دونالد داشت و در اردوهای تیمی هم کم اتفاق می افتاد که ما از این غذاها استفاده کنیم و کاپیتان تیم علی دایی هم مخالف اینطور غذاها بود.


در ادامه ی این صحبت میناوند اینطور ادامه داد: در جام ملت های لبنان در کنار هتل ما یک مغازه مک دونالد بود که مشتری خاصی نداشت، اما بعد از حضور علی کریمی به سه طبقه مغازه اش را افزایش داد.
میناوند ادامه داد: شب قبل از دیدار برابر بحرین با توجه به اینکه ما هر روز در سفارت غذا میخوردیم، در اتوبوس برای حضور در سفارت راهی بودیم که ناگهان از انتهای اتوبوس همهمه و سر و صدا پدید آمد و دیدیم علی کریمی در حال داد و بیداد است. بلاژویچ که علاقه عجیبی به کریمی داشت اقای چلنگر را فرستاد تا ببیند آخر اتوبوس که کریمی و کاویانپور و نکونام بودند چه خبر است؟


چلنگر به انتهای اتوبوس آمد و گفت چه خبر شده که کریمی جواب داد مگر ما مسخره شما هستیم که هر روز سفارت برویم و هر روز یک نوع غذا و خورشت بخوریم.


چلنگر برگشت و به میروسلاو بلاژوریچ موضوع را عنوان کرد. علی دایی که پشت بلاژویچ نشسته بود عنوان کرد که یعنی چه؟ باید همین غذا و امثال آن را شب قبل از بازی بخوریم. بلاژویچ در میان تعجب به چلنگر اعلام کرد از کریمی بپرسد بگوید برای شام چه کاری انجام دهیم. کریمی هم طوری که بلاژویچ بشنود از انتهای اتوبوس گفت بیگ مک!


علی دایی شاکی شد که بیگ مک؟ سه روز طول می کشد تا بخواهیم این غذا را هضم کنیم. دایی داشت همین موضوعات را عنوان می کرد که ناگهان ۵ دقیقه بعد خود را جلوی مک دونالد دیدیم و علی دایی هم یک سینی سیب زمینی دستش بود. بلاژویچ عجیب کریمی را دوست داشت و البته بگویم بین دو تا علی ها اختلاف سلیقه بود اما وقتی وارد مسابقه می شدیم همه این موضوعات را کنار می گذاشتند.

تگ ها


خداداد عزیزی پرسپولیس تهران دسته یک علی کریمی سپیدرود رشت