خاطره وحشتناک؛ سارقان اسلحه را روی سرم گذاشتند

بازیکن سابق لیل ۱۳ سال پیش مورد حمله سارقان در منزلش قرار گرفت و ده دقیقه جهنمی را پشت سر گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، یکشنبه شب و زمانی که آنخل دی ماریا در ترکیب تیمش و در میدان حضور داشت، خانه او مورد دستبرد قرار گرفته بود. سرقت دوم در خانه مارکینوش و در همان شب رخ داد و گفته می شود که مارکوس باروس کورئا پدر این مدافع هنگام سرقت اشیا از خانه، از سوی سارقان و از ناحیه صورت، سینه و دنده مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

نشریه اکیپ دیروز مدعی شد مدیران باشگاه پاری سن ژرمن قصد دارند محافظانی استخدام کنند تا از بازیکنان و خانواده هایشان بیشتر محافظت کنند و هزینه این کار با باشگاه خواهد بود.

سرقت از منزل ستاره های لوشامپیونا اتفاق جدیدی نیست. سال ۲۰۰۸ فلورن بالمونت که در آن مقطع برای لیل بازی می کرد، خاطره بسیار تلخی از سرقت منزلش دارد.

او در مصاحبه با لوپاریزین به مرور آن خاطره وحشتناک پرداخت و گفت:« ساعت ۵ صبح بود که سارقان وارد مزنلم شدند و من و همسرم را بیدار کردند. آنها گفتند به دنبال کلید ماشینت هستیم. من مقاومت کردم ولی با گذاشتن اسلحه روی سرم و نیز گروگان گرفتن همسرم، در نهایت به خواسته شان تن دادم.

ده دقیقه جهنمی را پشت سر گذاشتیم و در تمام آن لحظات، دختر ۴ ساله ام که در اتاق خواب بود، صداها را می شنید. دختر ۱۱ ماهه ام جیزی را درک نمی کرد و من و همسرم نیز توانستیم کمی بعد با آن اتفاق کنار بیاییم ولی دختر ۴ ساله ام تا سال ها تحت تاثیر آن شب بود.

فردای آن روز برای چند هفته از سوی باشگاه مامورانی از ساعت ۸ شب تا صبح مقابل خانه ام نگهبانی می دادند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن آنخل دی ماریا